Prom Sapri do Panarea

Sapri Panarea polaczenie laczy Włochy z Wyspy Eolskie. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Alicost. Polaczenie odbywa sie do 4 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny 55 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Sapri Panarea zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Sapri - Panarea

  • Alicost
    • 4 przeprawy w tygodniu 2 godz 55 min
    • Uzyskaj cenę

Panarea - Przewodnik

Włoska wyspa Panarea jest drugim najmniejszym z Wysp Liparyjskich, grupa wysp wulkanicznych, które znajdują się przy północno-wschodnim wybrzeżu Sycylii. Obecnie jest popularnym miejscem turystycznym dwa do plaż i krajobrazów, i jest dobrze wyposażone w urządzenia do już dostępna na małej wyspie.Lądowanie na plaży na wyspie jest w Bazylice Świętego Piotra na wschodnim wybrzeżu, a wieś wszystkich odwiedzających usługi jakich oczekują. Nie ma anche mały port dla statków, wodoloty, łodzi rybackich i statków wycieczkowych. Wśród plaż Panarei są Cala Junco, w południowej części wyspy i jest dostępny drogą morską i lądową Zarówno wzdłuż ścieżki, która prowadzi do plaży. Na drodze do Cala Junco takze można dotrzeć do plaży Cala Zimmari. Są tylko dwie plaże na wyspie dojechać ziemi.

Mały port może pomieścić odlatujących promy do Neapolu i Milazzo.