COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sandefjord - Stromstad jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Norwegia do Szwecji.

Na pokładzie promów

Przewoźnicy Promowi - Sandefjord - Stromstad

  • 4 Sailings Daily 2 hr 30 min
  • Get price
  • 14 Sailings Weekly 2 hr 30 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Sandefjord - Stromstad

 • "Wszystko gra 👍"

  Wszystko ok. Płynęliśmy 2 promami Viking jest fajniejszy od Bohusa ;)

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Sandefjord do Stromstad

Trasa promowa Sandefjord Stromstad łączy Norwegia z Szwecja i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Sandefjord - Przewodnik

Sandefjord jest miastem położonym w Vestfold w Norwegii. Miasto jest centrum administracyjnym Vestfold i jest znany ze swojej bogatej historii Wikingów i zamożnego przemysłu wielorybniczego, które sprawilo ze, miasto jest najbogatszym miastem w Norwegii. Miasto ma trzecią największą flotę marynarki handlowej w Norwegii. Jednym z najważniejszych odkryć w wieku Vikingow jest znaleziony w grobie z Gokstadhaugen w Sandefjord. Statek z Gokstad można oglądać w Muzeum Łodzi Wikingów w Oslo.

Sandefjord posiada duży wybór restauracji i kawiarni. Niektórzy przewodnicy twierdzą, ze w Sandefjord znajduje się to, co jest prawdopodobnie najlepszą restauracja w Norwegii, która znajduje się w nowoczesnym budynku, w pobliżu portu. Również w porcie jest sprzedawca ryb, który znane jest z doskonałej jakości swoich ryb i innych specjałów. Sandefjord posiada również urocze centrum miasta, które składa się z mieszanki starych i nowoczesnych budynków i wielu sklepów.

Promy z portu miasta odplywają do Stromstad oraz do innych miejsc wzdłuż wybrzeża Norwegii.


Stromstad - Przewodnik

Szwedzki miasto Stromstad znajduje się w Stromstad Gminy w Västra Götaland. Stromstad został założony w 1500, przez ujścia rzeki Strömsån. Drewno od dawna transportowane wzdłuż rzeki i duża liczba statków popłynął tutaj, aby kupić drewno. Stromstad szybko wyrobił sobie jako ważny wysyłki mieście, jak i podczas wielkiej epoki rybackiej śledź, w drugiej połowie 18 wieku, handel kwitł. Jednocześnie stworzono podstawy do tego, co było później, aby stać się głównym symbolem Stromstad;uzdrowisko Stromstad. Bukten jest najstarszym pozostała jedna czwarta Strømstad za. Budynki znajdują się domy w zabudowie szeregowej, które zostały wybrane, ponieważ były to niskie budynki i oferuje widoki na port i łodzi. Zostały one zbudowane w końcu 18 i całego 19 wieku. Buktegatan jest jedyne brukowanej ulicy Stromstad i według miejscowej legendy, kobiety, którzy mieszkali w domach wzdłuż ulicy przeprowadza wszystkie kamienie tam sami.

Z miejskiego portu, można podjąć promem na Sandefjord w czasie przejścia od około 2 godzin i 30 minut.