Sami do Brindisi Prom

Sami Brindisi trasa promowa laczy Kefalonia z Wlochy i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. European Seaways obsluguje do 1 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 15 godziny 30 minuty gdy Red Star Ferries serwis operuje do 1 razy w tygodniu trwajacym od 14 godz.

To daje 2 przeplyniecia tydzien na trasie Sami Brindisi pomiedzy Kefalonia i Wlochy. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Sami do Brindisi Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Kefalonia do Wloch.

Sami - Brindisi Armatorzy Promowi

  • European Seaways
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 15 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Red Star Ferries
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 14 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Sami Brindisi

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Sami Brindisi to samochod i 2 pasazerów.

Sami Przewodnik

Sami to miasto położone na wyspie Jońskiej w Kefalonia w Grecji. Sami znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy Kefalinia, 20 km od stolicy Argostoli i jest ruchliwym portem, jak również jest malowniczym miasteczkiem. Miasto znajduje się w szerokiej zatoce z długim zadrzewionym nabrzeżem i wspaniałymi widokami na wyspę Ithaca. Na promenadzie znajduje się kilka barów, tawern i restauracji. Najbliższa plaża od Sami to Antisamos z białymi kamyczkami, dobrymi warunkami do pływania i jest w odległości krótkiego spaceru od miasta. Również, plaża Karavomilos jest zaledwie 2 km od miasta i piękny kurort Agia Efimia zaledwie 8 km od Sami.


Istnieją dwie przystanie promowe, a także pomost caique i rejsy, w słynnym porcie Sami. Greckie promy poprawiły się w ciągu roku, a teraz podróż promem na kontynent, na cały dzień zakupów w Patras to prawdziwa uczta.

Brindisi Przewodnik

Port we wloskim miescie Brindisi lezy na wybrzezu Adriatyku, w regionie Apulia. Podobnie jak wiele innych miast na wybrzezu Adriatyku Apulii, historia Brindisi jest nierozerwalnie związana z ziemia lezaca na wschód. Dzieki swojemu duzemu naturalnego portu, miasto zawsze bylo i nadal jest jednym z najwazniejszych portow wloskich. Dziś jest głownym punktem wyjscia dla promow udajacych sie do Grecji i na Balkanach, ale w jezyku greckim, w szczegolności w czasach rzymskich i sredniowieczu, sluzyl do wielu innych celow. Jest wiele rzeczy do zrobienia i zobaczenia w miescie w tym Castello Svevo Zamek Grande (lub) i Zamek Aragonii.Pierwszy zostal zbudowany przez cesarza Fryderyka II i ma plan trapezu z masywnych kwadratowych wiez. Ten ostatni zostal zbudowany przez krola Ferdynand I w koncu XV wieku na wyspie S. Andrea.

Z portu miasta, prom plynie do takich miejsc jak Paksos, Korfu, Igoumenitsa i Patras, Zakynthos.