Rostock
Nynäshamn
Promy do Szwecja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Rostock Nynäshamn

Rostock Nynäshamn polaczenie laczy Niemcy z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Hansa Destinations. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 16 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Rostock Nynäshamn zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Niemcy do Szwecji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Rostock do Nynäshamn?

  Czas przeprawy promowej z Rostock do Nynäshamn wynosi około 16h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Rostock do Nynäshamn i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Rostock do Nynäshamn?

  Cena promu z Rostock do Nynäshamn może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Rostock do Nynäshamn wynosi 411 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Rostock a Nynäshamn?

  Jest 1 operator promowy dla Rostock do Nynäshamn i jest to
  • Hansa Destinations
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Rostock do Nynäshamn?

  Zarezerwuj promy z Rostock do Nynäshamn poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Rostock do Nynäshamn?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Rostock do Nynäshamn z
  • Hansa Destinations
 • Czy można zabrać samochód na prom z Rostock do Nynäshamn?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Rostock do Nynäshamn z
  • Hansa Destinations
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Rostock do Nynäshamn?

  Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.
 • Jak daleko jest Nynäshamn od Rostock?

  Odległość pomiędzy Rostock a Nynäshamn wynosi około 446 mil morskich.

Rostock - Przewodnik

Rostock to duże niemieckie miasto w regionie Mecklenburg-Vorpommern w północnych Niemczech. Miasto leży nad rzeką Warnow i centrum miasta jest około 12 km na południe od wybrzeża Morza Bałtyckiego. Jednym z najbardziej malowniczych miejsc w Rostocku jest Neuer Markt (Nowy Rynek), z ratuszem, który pierwotnie został zbudowany w 13 wieku w stylu gotyckim z cegły, ale w znacznym stopniu przekształcony w 18 wieku, z barokową fasadą oraz sala bankietowa. Plac zachował również sześć oryginałów, starannie odrestaurowanych domów z 15 i 16 wieku. Inne historyczne domy w stylu hanzeatyckim, które raz graniczyły z placem, zostały zniszczone w nalocie aliantów w 1942 roku i przebudowane w sposób uproszczony. W Rostock znajduje się jeden z najstarszych uniwersytetów na świecie, Uniwersytet w Rostocku, który został założony w 1419.

Port Rostock jest największym portem w Niemczech i jednym z najważniejszych w Europie. Promy z portu odpływają do Gedser i Trelleborga.


Nynäshamn - Przewodnik

Szwedzkie miasto i port znajduje się w województwie sztokholmskim i jest około 60 km na południe od Sztokholmu. Na początku 20 wieku, Nynashamn stał się znany jako uzdrowisko, choć większość obiektów zostało zamknięte przed końcem I wojny światowej. Nastepnie miasto rozwinęło główne gałęzie przemysłu poprzez Telegrafverkets verkstäder (fabrykach rząd własnością firmy telekomunikacyjnej) w 1916 roku. Rafinerię zbudowano w 1928/29 przez Axel Ax: syn Johnson & Co. Każdego lata odbywają się tutaj lokalne targi rzemiosła. Podczas tych wydarzeń można przejechać się pociągiem parowym do i z Sztokholmu. Istnieje wiele restauracji i butików z lokalnie wykonanymi produktami.

Z portu odpływają promy mogą być brane do Gotlandii i Gdańsku w Polsce.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.