COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Rostock - Gedser jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Niemcy do Danii.

Przewoźnicy Promowi - Rostock - Gedser

  • 10 Sailings Daily 2 hr
  • Get price

Opinie na temat Prom Rostock - Gedser

 • "Wygodny sposób uzyskania biletu, wygodna podróż."

  Nie było problemu z zamówieniem biletu, z dojazdem do portu, z wjazdem na prom i z wyjazdem. Ogólnie - wszystko wygodne.

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • " Bardzo sprawna obsługa z i na prom"

  Jedynym minusem byli podpici panowie z ciągłym rzeczownikiem na ustach k…… Obsługa bardzo sprawna, przeprawa szybka. Zdecydowanie polecam!

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Perfect!"

  Perfect!

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Rejs promem "

  Pozytywna

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Rostock do Gedser

Rostock Gedser polaczenie laczy Niemcy z Dania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Scandlines. Polaczenie odbywa sie do 10 razy dzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Rostock Gedser zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Rostock - Przewodnik

Rostock to duże niemieckie miasto w regionie Mecklenburg-Vorpommern w północnych Niemczech. Miasto leży nad rzeką Warnow i centrum miasta jest około 12 km na południe od wybrzeża Morza Bałtyckiego. Jednym z najbardziej malowniczych miejsc w Rostocku jest Neuer Markt (Nowy Rynek), z ratuszem, który pierwotnie został zbudowany w 13 wieku w stylu gotyckim z cegły, ale w znacznym stopniu przekształcony w 18 wieku, z barokową fasadą oraz sala bankietowa. Plac zachował również sześć oryginałów, starannie odrestaurowanych domów z 15 i 16 wieku. Inne historyczne domy w stylu hanzeatyckim, które raz graniczyły z placem, zostały zniszczone w nalocie aliantów w 1942 roku i przebudowane w sposób uproszczony. W Rostock znajduje się jeden z najstarszych uniwersytetów na świecie, Uniwersytet w Rostocku, który został założony w 1419.

Port Rostock jest największym portem w Niemczech i jednym z najważniejszych w Europie. Promy z portu odpływają do Gedser i Trelleborga.


Gedser - Przewodnik

Gedser Odde jest najbardziej wysuniętym na południe punktem Danii i jest znany z morza, wiatru i płaskiego krajobrazu. W miejscowości znajduje się fantastyczny widok na Morze Bałtyckie w kierunku kontynentalnej części Europy. Natura w Gedser Odde jest bardzo szczególna. Gdy wieje wiatr naprawdę zacząć to oczywiste, aby zobaczyć, jak narażone miejsce. A gdy ogromne fale od Morza Bałtyckiego zaczynają bić o wybrzeże, to naprawdę poczuć ekstremalne moce natury. Na południe od wsi to morze wydaje się ciche i spokojne, ale "tuż za rogiem" Burza szaleje, gdy morze pochłania części klifu. Szorstki punkt na południe w Gedser Odde kontrastuje z szeroką przyjazną plażą.