Prom Rostock do Gedser

Rostock Gedser polaczenie laczy Niemcy z Dania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Scandlines. Polaczenie odbywa sie do 10 razy dzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Rostock Gedser zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Rostock - Gedser

 • Scandlines
  • 10 Przeprawy Dziennie 1 godz 45 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Rostock Gedser

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Rostock Gedser to samochod + 2 pasażerów.

Opinie na temat Prom Rostock - Gedser

 • "wspaniała wyprawa."

  jestesmy zadowoleni z oferowanych usług.

  Opinia anonimowa płynął na trasie Rostock Gedser z Scandlines

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Opinia"

  Szybka i fajna przeprawa dobrze zaopatrzony prom można dobrze zjeść i się napić polecam

  Piotr płynął na trasie Rostock Gedser z Scandlines

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Bilety z Directferries w dobrej cenie"

  Chcę tutaj pochwalić firmę Directferries za umożliwienie bezproblemowego zakupu biletów na prom w bardzo dobrej cenie!! Sam prom jest nowiutki, więc jest tam schludnie i wygodnie.

  Kazimierz płynął na trasie Rostock Gedser z Scandlines

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam"

  Może być

  Lucjan płynął na trasie Rostock Gedser z Scandlines

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Rostock - Przewodnik

Rostock to duże niemieckie miasto w regionie Mecklenburg-Vorpommern w północnych Niemczech. Miasto leży nad rzeką Warnow i centrum miasta jest około 12 km na południe od wybrzeża Morza Bałtyckiego. Jednym z najbardziej malowniczych miejsc w Rostocku jest Neuer Markt (Nowy Rynek), z ratuszem, który pierwotnie został zbudowany w 13 wieku w stylu gotyckim z cegły, ale w znacznym stopniu przekształcony w 18 wieku, z barokową fasadą oraz sala bankietowa. Plac zachował również sześć oryginałów, starannie odrestaurowanych domów z 15 i 16 wieku. Inne historyczne domy w stylu hanzeatyckim, które raz graniczyły z placem, zostały zniszczone w nalocie aliantów w 1942 roku i przebudowane w sposób uproszczony. W Rostock znajduje się jeden z najstarszych uniwersytetów na świecie, Uniwersytet w Rostocku, który został założony w 1419.

Port Rostock jest największym portem w Niemczech i jednym z najważniejszych w Europie. Promy z portu odpływają do Gedser i Trelleborga.

Gedser - Przewodnik

Gedser Odde jest najbardziej wysuniętym na południe punktem Danii i jest znany z morza, wiatru i płaskiego krajobrazu. W miejscowości znajduje się fantastyczny widok na Morze Bałtyckie w kierunku kontynentalnej części Europy. Natura w Gedser Odde jest bardzo szczególna. Gdy wieje wiatr naprawdę zacząć to oczywiste, aby zobaczyć, jak narażone miejsce. A gdy ogromne fale od Morza Bałtyckiego zaczynają bić o wybrzeże, to naprawdę poczuć ekstremalne moce natury. Na południe od wsi to morze wydaje się ciche i spokojne, ale "tuż za rogiem" Burza szaleje, gdy morze pochłania części klifu. Szorstki punkt na południe w Gedser Odde kontrastuje z szeroką przyjazną plażą.