Niestety, Ronne - Ystad usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Ronne - Ystad

Serwis Ronne - Ystad byl operowany przez BornholmerFærgen & Scandlines.

Ronne - Ystad trasa nie jest juz aktywna i obecnie nie ma alternatywnych, bezposrednich polaczen promowych pomiedzy Bornholm i Szwecja. Prosze przejrzec nasze trasy, porty, destynacje lub operatorow promowych, aby zobaczyc czy jest alternatywna opcja lub skorzystaj z linkow na tej stronie, aby uzyskac dodatkowe informacje.

Mozesz takze zarezerwowac bilety na 1000 innych trasach z naszego pola wyszukiwania.

Średnia cena promu Ronne Ystad

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ronne Ystad to samochod + 2 pasazerów.

Ronne Przewodnik

Ronne to miasto położone na duńskiej wyspie Bornholm na Bałtyku. Jest to dość mała wyspa o wymiarach około 29 km kw. z około 11500 mieszkańców. Miasto dziś jest popularnym celem turystycznym w większości turystów pochodzących z Danii, Niemiec, Szwecji i Polski, z motywem zobaczenia brukowanych uliczek, muzeów i domów z muru pruskiego. Dwie ulice szczególnie interesujące są Laksegade i Storegade, które zawierają wiele zabytkowych domów, które kiedyś były budynkami handlowymi kupców i szlachty. Ważniejsze atrakcje to Muzeum Bornholmu, Muzeum Obrony (Forsvarsmuseet), St Nicolas Kościół, szkoła jazdy Smedegårds w południowej części miasta, i latarnia morska, który została zbudowana w 1880 roku.

Ronne jest połączony do reszty Danii i ze światem zewnętrznym poprzez usługi promowe do Koge, Ystad, Sassnitz i Świnoujściu. Istnieje również katamaran wysokiej prędkości do Ystad, który łączy się z bezpośrednim połączeniem kolejowym pomiędzy Ystad a Kopenhaga.

Ystad Przewodnik

Szwedzki miasta i portu Ystad jest bardzo popularnym miejscem gościem i jest około 60 km na południowy wschód od Malmö. Niektóre z głównych atrakcji znajdują się wokół Stora Östergatan i Norregatans Stora,: takie jak 17 wieku Anglahuset budynku. Uważaj też na piaszczystych plażach, Sankta Maria Kyrka na Stortorget i Ystads Konstmuseum na św Knuts Torg, która jest wypełniona duńskiej sztuki i stoi obok biura turystycznego.

Jeśli wziąć jeden z Wallander (Wallender fikcyjny szwedzki policjant) wycieczki można dostać się do zobaczyć większość miasta i większości zabytków. Jeśli nie wybierzesz, głównymi są placu św Knuta w XII wieku klasztor Szarych Friar, obok kościoła św Petri i muzeum. Istnieja dobre kawiarnie i restauracje.