Niestety, Ronne - Koge usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Ronne - Koge

Serwis Ronne - Koge byl operowany przez BornholmerFærgen.

Ronne - Koge trasa nie jest juz aktywna i obecnie nie ma alternatywnych, bezposrednich polaczen promowych pomiedzy Bornholm i Dania. Prosze przejrzec nasze trasy, porty, destynacje lub operatorow promowych, aby zobaczyc czy jest alternatywna opcja lub skorzystaj z linkow na tej stronie, aby uzyskac dodatkowe informacje.

Mozesz takze zarezerwowac bilety na 1000 innych trasach z naszego pola wyszukiwania.

Średnia cena promu Ronne Koge

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ronne Koge to samochod + 2 pasazerów.

Ronne Przewodnik

Ronne to miasto położone na duńskiej wyspie Bornholm na Bałtyku. Jest to dość mała wyspa o wymiarach około 29 km kw. z około 11500 mieszkańców. Miasto dziś jest popularnym celem turystycznym w większości turystów pochodzących z Danii, Niemiec, Szwecji i Polski, z motywem zobaczenia brukowanych uliczek, muzeów i domów z muru pruskiego. Dwie ulice szczególnie interesujące są Laksegade i Storegade, które zawierają wiele zabytkowych domów, które kiedyś były budynkami handlowymi kupców i szlachty. Ważniejsze atrakcje to Muzeum Bornholmu, Muzeum Obrony (Forsvarsmuseet), St Nicolas Kościół, szkoła jazdy Smedegårds w południowej części miasta, i latarnia morska, który została zbudowana w 1880 roku.

Ronne jest połączony do reszty Danii i ze światem zewnętrznym poprzez usługi promowe do Koge, Ystad, Sassnitz i Świnoujściu. Istnieje również katamaran wysokiej prędkości do Ystad, który łączy się z bezpośrednim połączeniem kolejowym pomiędzy Ystad a Kopenhaga.

Koge Przewodnik

Duńskie miasto portowe Koge leży na wybrzeżu Zatoki Koge (Koge Bugt) i znajduje się około 40 kilometrów na południowy zachód od Kopenhagi. Historia i dobrobyt miasta jest w dużej mierze związane z jej naturalny port i strategiczne położenie. Wybierz się na spacer przez dobrze zachowane stare centrum miasta, przeżuj mieszankę starych domów i nowych atrakcyjnych dzielnic, podziwiając przytulną atmosferę. Interesujące atrakcje miasta to Koge Kościół (Kościół św Mikołaja), Mini Tower, Koge Galeria Sztuki i Koge Marina.

Z portu można dojechać do Ronne na Bornholmie. Port jest łatwo dostępny przez Kopenhagę i Rodby poprzez duński system szybkiej autostrady, a także zapewnia regularne połączenia autobusowe i postój taksówek w centrum miasta.