Niestety, Ronne - Koge usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Ronne - Koge

Serwis Ronne - Koge byl operowany przez BornholmerFærgen.

Ronne - Koge trasa nie jest juz aktywna i obecnie nie ma alternatywnych, bezposrednich polaczen promowych pomiedzy Bornholm i Dania. Prosze przejrzec nasze trasy, porty, destynacje lub operatorow promowych, aby zobaczyc czy jest alternatywna opcja lub skorzystaj z linkow na tej stronie, aby uzyskac dodatkowe informacje.

Mozesz takze zarezerwowac bilety na 1000 innych trasach z naszego pola wyszukiwania.

Średnia cena promu Ronne Koge

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ronne Koge to samochod + 2 pasażerów.

Ronne - Przewodnik

Ronne położony na wyspie Bornholm, znanej również jako "Perła Bałtyku". Wyspa jest oficjalnie częścią Danii, mimo że jest bliżej Szwecji, Polski i Niemiec, a łączy kultury całego regionu Morza Bałtyckiego. Znany ze swoich ultra-cienkich piaszczystych plaż i pięknych krajobrazów, Ronne to idealne miejsce na relaks i spokój. Starsze części miasta przyciągają turystów, szczególnie interesujące są ulice Laksegade i Storegade, które zawierają wiele zabytkowych domów, dawniej domy kupców i szlachty. Ważniejsze atrakcje to Muzeum Bornholmu, Muzeum Obrony (Forsvarsmuseet), kościół St Nicolas, szkoła jazdy Smedegards w południowej części miasta lub latarnia morska z 1880. Większość miasta można obejść pieszo lub wypożyczyć rower na cały dzień do zwiedzania całej wyspy.


Ronne jest połączony z Danią, Szwecją, Polską i Niemcami trasami promowymi do Koge, Ystad, Sassnitz i Świnoujścia. Połączenie do Ystad obsługuje bardzo szybki katamaran, który jest synchronizowany z linią kolejową Ystad - Kopenhaga.

Koge - Przewodnik

Duńskie miasto portowe Koge leży na wybrzeżu Zatoki Koge (Koge Bugt) i znajduje się około 40 kilometrów na południowy zachód od Kopenhagi. Historia i dobrobyt miasta jest w dużej mierze związane z jej naturalny port i strategiczne położenie. Wybierz się na spacer przez dobrze zachowane stare centrum miasta, przeżuj mieszankę starych domów i nowych atrakcyjnych dzielnic, podziwiając przytulną atmosferę. Interesujące atrakcje miasta to Koge Kościół (Kościół św Mikołaja), Mini Tower, Koge Galeria Sztuki i Koge Marina.

Z portu można dojechać do Ronne na Bornholmie. Port jest łatwo dostępny przez Kopenhagę i Rodby poprzez duński system szybkiej autostrady, a także zapewnia regularne połączenia autobusowe i postój taksówek w centrum miasta.