Ronne do Koge Prom

Ronne Koge polaczenie laczy Bornholm z Dania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, BornholmerFærgen. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 5 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Ronne Koge zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Ronne - Koge Armatorzy Promowi

  • BornholmerFærgen
    • 7 Cotygodniowe Przeprawy 5 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Ronne Koge

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ronne Koge to samochod i 2 pasazerów.

Ronne Przewodnik

Ronne to miasto położone na duńskiej wyspie Bornholm na Bałtyku. Jest to dość mała wyspa o wymiarach około 29 km kw. z około 11500 mieszkańców. Miasto dziś jest popularnym celem turystycznym w większości turystów pochodzących z Danii, Niemiec, Szwecji i Polski, z motywem zobaczenia brukowanych uliczek, muzeów i domów z muru pruskiego. Dwie ulice szczególnie interesujące są Laksegade i Storegade, które zawierają wiele zabytkowych domów, które kiedyś były budynkami handlowymi kupców i szlachty. Ważniejsze atrakcje to Muzeum Bornholmu, Muzeum Obrony (Forsvarsmuseet), St Nicolas Kościół, szkoła jazdy Smedegårds w południowej części miasta, i latarnia morska, który została zbudowana w 1880 roku.

Ronne jest połączony do reszty Danii i ze światem zewnętrznym poprzez usługi promowe do Koge, Ystad, Sassnitz i Świnoujściu. Istnieje również katamaran wysokiej prędkości do Ystad, który łączy się z bezpośrednim połączeniem kolejowym pomiędzy Ystad a Kopenhaga.

Koge Przewodnik

Duńskie miasto portowe Koge leży na wybrzeżu Zatoki Koge (Koge Bugt) i znajduje się około 40 kilometrów na południowy zachód od Kopenhagi. Historia i dobrobyt miasta jest w dużej mierze związane z jej naturalny port i strategiczne położenie. Wybierz się na spacer przez dobrze zachowane stare centrum miasta, przeżuj mieszankę starych domów i nowych atrakcyjnych dzielnic, podziwiając przytulną atmosferę. Interesujące atrakcje miasta to Koge Kościół (Kościół św Mikołaja), Mini Tower, Koge Galeria Sztuki i Koge Marina.

Z portu można dojechać do Ronne na Bornholmie. Port jest łatwo dostępny przez Kopenhagę i Rodby poprzez duński system szybkiej autostrady, a także zapewnia regularne połączenia autobusowe i postój taksówek w centrum miasta.