COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ronne - Koge jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Bornholm do Danii.

Przewoźnicy Promowi - Ronne - Koge

Prom Ronne do Koge

Direct Ferries skupia sie na pomocy w znalezieniu najlepszych ofert promowych na Ronne Koge polaczeniach pomiedzy Bornholm i Dania szybko i latwo.

Korzystając z naszej Wyszukiwarka możesz sprawdzić ceny, dostępność oraz kupić bilet na prom z Ronne do Koge lub porównać to połączenie lub port z innymi dostępnymi opcjami.

Wystarczy wybrac kraj wyjazdu, a nastepnie Ronne Koge lub inna trase, jesli wolisz, a nastepnie liczbe pasazerow podrozujacych na promie i wcisnij szukaj!

Ronne - Przewodnik

Ronne położony na wyspie Bornholm, znanej również jako "Perła Bałtyku". Wyspa jest oficjalnie częścią Danii, mimo że jest bliżej Szwecji, Polski i Niemiec, a łączy kultury całego regionu Morza Bałtyckiego. Znany ze swoich ultra-cienkich piaszczystych plaż i pięknych krajobrazów, Ronne to idealne miejsce na relaks i spokój. Starsze części miasta przyciągają turystów, szczególnie interesujące są ulice Laksegade i Storegade, które zawierają wiele zabytkowych domów, dawniej domy kupców i szlachty. Ważniejsze atrakcje to Muzeum Bornholmu, Muzeum Obrony (Forsvarsmuseet), kościół St Nicolas, szkoła jazdy Smedegards w południowej części miasta lub latarnia morska z 1880. Większość miasta można obejść pieszo lub wypożyczyć rower na cały dzień do zwiedzania całej wyspy.


Ronne jest połączony z Danią, Szwecją, Polską i Niemcami trasami promowymi do Koge, Ystad, Sassnitz i Świnoujścia. Połączenie do Ystad obsługuje bardzo szybki katamaran, który jest synchronizowany z linią kolejową Ystad - Kopenhaga.


Koge - Przewodnik

Duńskie miasto portowe Koge leży na wybrzeżu Zatoki Koge (Koge Bugt) i znajduje się około 40 kilometrów na południowy zachód od Kopenhagi. Historia i dobrobyt miasta jest w dużej mierze związane z jej naturalny port i strategiczne położenie. Wybierz się na spacer przez dobrze zachowane stare centrum miasta, przeżuj mieszankę starych domów i nowych atrakcyjnych dzielnic, podziwiając przytulną atmosferę. Interesujące atrakcje miasta to Koge Kościół (Kościół św Mikołaja), Mini Tower, Koge Galeria Sztuki i Koge Marina.

Z portu można dojechać do Ronne na Bornholmie. Port jest łatwo dostępny przez Kopenhagę i Rodby poprzez duński system szybkiej autostrady, a także zapewnia regularne połączenia autobusowe i postój taksówek w centrum miasta.