Puttgarden
Rodby
Promy do Dania
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Puttgarden - Rodby jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Prom z Puttgarden do Rodby

Puttgarden Rodby polaczenie laczy Niemcy z Dania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Scandlines. Polaczenie odbywa sie do 47 razy dzien ktore trwaja mniej wiecej 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Puttgarden Rodby zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Niemcy do Danii.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Puttgarden do Rodby?

  Czas przeprawy promowej z Puttgarden do Rodby wynosi około 45m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Puttgarden do Rodby i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Puttgarden do Rodby?

  Cena promu z Puttgarden do Rodby może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Puttgarden do Rodby wynosi 139 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Puttgarden a Rodby?

  Jest 1 operator promowy dla Puttgarden do Rodby i jest to
  • Scandlines
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Puttgarden do Rodby?

  Zarezerwuj promy z Puttgarden do Rodby poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Puttgarden do Rodby?

  Nie możesz podróżować jako pasażer pieszy, obecnie możesz podróżować promem tylko z pojazdem.
 • Czy można zabrać samochód na prom z Puttgarden do Rodby?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Puttgarden do Rodby z
  • Scandlines
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Puttgarden do Rodby?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Scandlines
 • Jak daleko jest Rodby od Puttgarden?

  Odległość pomiędzy Puttgarden a Rodby wynosi około 11 mil morskich.

Puttgarden - Przewodnik

Puttgarden to wieś i port położony na niemieckiej wyspie Fehmarn i leży na ważnym szlaku między Niemcami i Danią. Oba kraje są oddzielone przez 18 km szeroką cieśninę Fehmarn Belt w zachodniej części Morza Bałtyckiego.

Terminal promowy został zbudowany w 1961/63 w Puttgarden i jednocześnie Fehmarn została połączona z lądem mostem. W latach 1945 i 1963, trasa promem z Niemiec Zachodnich do Danii istniała między Großenbrode i Gedser. Od zakończenia Great Belt Fixed Link w Danii, trasa przez Puttgarden stała się mniej wykorzystywana przez pociągi, ale port jest nadal używany przez promy Scandlines.

Przeprawy promowe przez cieśninę między Puttgarden i Rodby w Danii trwają około 45 minut.


Rodby - Przewodnik

Duńskie miasto i port Rodby znajduje się na wyspie Lolland. Rodby znane jest z popularnego parku wodnego i wakacyjnego centrum, Lalandia Holiday Centre, który jest największą atrakcją miasta.Park ma Aquadome, gdzie goście mogą cieszyć się tropikalnym klimatem i zjeżdżalniami wodnymi oraz wieloma innymi działaniami na bazie wody. W parku znajduje się również wiele restauracji, sklepów i wiele atrakcji, w tym Monky Tonky Land, mini-golf, stok narciarski, lodowisko i kręgielnia.

Lolland jest znany również jako "wyspa naleśnik" ze względu na płaskie ukształtowanie terenu. Najwyższy szczyt całej wyspie jest 25m, n.p.m, co jest na obrzeżach miejscowości Horslunde. Lolland ma głębokie tradycje związane z uprawą buraków cukrowych.

Miasto słynie również z promów do Puttgarden w Niemczech, w jednej z najbardziej ruchliwych tras promowych w Europie, z promami wychodzących co 30 minut, prawie całą dobę. Terminal promowy znajduje się około 5 km na południowy zachód od Puttgarden.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.