Puerto del Rosario
Playa Blanca
Promy do Lanzarote
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Puerto del Rosario Playa Blanca

Puerto del Rosario Playa Blanca polaczenie laczy Fuerteventura z Lanzarote. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Naviera Armas. Polaczenie odbywa sie do 21 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 55 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Puerto del Rosario Playa Blanca zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Fuerteventura na Lanzarote.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Puerto del Rosario do Playa Blanca?

Czas przeprawy promowej z Puerto del Rosario do Playa Blanca wynosi około 55m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Puerto del Rosario do Playa Blanca i sprawdzić dostępność.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Puerto del Rosario a Playa Blanca?

Jest 1 operator promowy dla Puerto del Rosario do Playa Blanca i jest to
  • Naviera Armas

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Puerto del Rosario do Playa Blanca?

Zarezerwuj promy z Puerto del Rosario do Playa Blanca poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Puerto del Rosario - Przewodnik

Puerto del Rosario to hiszpańska miejscowość położona we wschodniej części wyspy Fuerteventura w prowincji Las Palmas na Wyspach Kanaryjskich. Miasto nazwało sie dawniej Puerto de Cabras i stalo sie głównym portem w 19 wieku po objęciu stolicy wyspy La Oliva. Obecna nazwa tego miasta, co oznacza "port różańca" została zmieniona w 1956 roku, być może pochodzi od kościoła w centrum miasta, który jest poświęcony patronowi Virgin del Rosario.

Miasto nie ma dużego przemysłu turystycznego, a zatem jest bardziej nastawiona na przemysł. Obszar portu w mieście jest najstarszą częścią tego miasta, gdzie odwiedzający znajdą wąskie alejki wyłożone starymi domami w stylu kanaryjskim. Atrakcją warta odwiedzenia jest dom byłego wygnanego poety Miguel de Unamuno, w którym obecnie jest muzeum. Puerto del Rosario ma własne plaże. Największa z nich jest położona na południe od miasta Playa Blanca. Prace przeprowadzono na plaży w ciągu ostatnich kilku lat i jest teraz odznaczony Blue Flag.

Połączenia promowe z portu tego miasta to Las Palmas, Santa Cruz de Tenerife i Morro Jable.


Playa Blanca - Przewodnik

Playa Blanca jest głównym ośrodkiem na hiszpańskiej wyspie Lanzarote, jednej z Wysp Kanaryjskich. Playa Blanca znana jest z szerokiego wyboru sklepów i restauracji, z najbardziej znaczącymi wzdłuż ulicy Calle Limones, wzdłuż promenady w Centrum Papagayo. Linia brzegowa wokół Playa Blanca jest jedną dużą zatoką, która ma około 9 km szerokości, która jest następnie podzielona na trzy mniejsze zatoki. Z wschodu do zachodu to Playa Dorada, Playa Blanca oraz Playa Flamingo. Plaże w okolicach Playa Blanca są chronione i idealnie nadają się do pływania i opalania.

Marina Rubicon znajduje się około 15 minut spacerem od samego miasta. To dwa razy w tygodniu ma rynków, w środy i soboty (zarówno w godzinach porannych). Towary sprzedawane zakres od rzemiosła prezenty dla lokalnych win. Około 200 metrów na wschód od Marina Rubicon, Castillo de las Coloradas stoi na przylądek Punta del Aquila. Ta strażnica została wybudowana w latach 1741 i 1744 i oferuje dobrą ochronę przez jego solidnej konstrukcji i kołowym poprzez zwodzony. Jego dzwon zabrzmiał ostrzec, że piraci byli zbliża się do wybrzeża.

Usługi promowe działające od miasta małego portu odplywaja do Fuerteventura, z wielu rejsów dziennie.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.