Yakushim

Jak zarezerwować promy z Yakushim do Tanegashima

2 trasy łączą Yakushim i Tanegashima oferując w sumie 28 przepraw w tygodniu. Tane Yaku Jetfoil oferuje 2 tras, Miyanoura do Nishinoomote dziala 14 razy w tygodniu & Anbo do Nishinoomote okolo 14 razy w tygodniu.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Yakushim do Tanegashima zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Yakushim do Tanegashima

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Yakushim do Tanegashima

Yakushim - przewodnik:

Yakushima to japonska wyspa,czesc Kagoshimy, polozony jest tuz przy poludniowo-wschodnim wybrzezu Kyushu.

Wyspa z pieknym i inspirującym otoczeniem zostala uznana na liste swiatowego dziedzictwa UNESCO w 1993 roku, Yakushima jest jednym z najbardziej urokliwych miejsc w Japonii. Niektore z najstarszych drzew na swiecie, slynny gatunek Yakusugi. Wyspa jest powszechnie uwazany za jeden z naturalnych cudow narodu.

Wnetrze jest jednym z wilgotnych miejsc w kraju,lasy pokryte mchem, ktore sa w centrum, wznosza sie nagle w gorach. Ponadto, ze względu na izolacje wyspy, jest domem dla licznych gatunkow zwierzat,w tym dzikich malp i jeleni.


Yakushima posiada porty Miyanoura i Anbo, oferujac szybkie i czeste rejsy z powrotem do japonskiego ladu i wyspy Tanegashima na polnocnym wschodzie.