Tane Yaku Jetfoil
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Tane Yaku Jetfoil

Tane Yaku Jetfoil to nazwa spółki prowądzacej szybkie transfery promowe wodolotem Rocket i Toppy między Kagoshima oraz wyspami Tanegashima i Yakushima.

Prom na wyspy uruchomiony jest wiele razy dziennie, przez caly rok i z wieksza czestotliwoscia w okresie letnim. Istnieje mozliwosc wyboru z dwoch portow, aby poplynac na wyspe Yakushima - Miyanoura i Anbo. Chociaz Tanegashima posiada rowniez dwa porty promy Tane Yaku dokowania w Nishinoomote w polnocnej czesci wyspy. Odplywaja promy Kiusiu, na southwesternmost glownych wysp Japonii z portow Kagoshima i Ibusuki. Istnieje rowniez serwis laczący wispy.

Promy wykorzystywane przez Tane Yaku sa Boeing 929 Jetfoils ktore sa przewozacych waterjet napedzane wodoloty. Promy sa przeznaczone do wysokich predkosci wiec do przewozu pasazerow na pokladzie urzadzenia są nieco ograniczone jednak automat sprzedaje rozne napoje sa dostępne. Gdy warunki zeglarskie sa korzystne, podrozujac jetfoil jest niezwykle milo i przyjemnie. Siedzenia sa przydzielane podczas procedury internatem, styl samolotowy. Czesc jest stosunkowo przestronny i wygodny.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Tane Yaku Jetfoil rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Tane Yaku Jetfoil bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Tane Yaku Jetfoil z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Tane Yaku Jetfoil

Tane Yaku Jetfoil routes and ports

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.