Szkocja

Jak zarezerwowac promy z Szkocja do Islay

Sa 4 trasy dzialajacych pomiedzy Szkocja i Islay oferujac w sumie 41 przepraw w tygodniu. Caledonian MacBrayne operuje 4 tras, Kennacraig do Port Askaig dziala 3 razy dziennie, Kennacraig do Port Ellen okolo 16 razy w tygodniu, Colonsay do Port Askaig okolo 2 razy w tygodniu & Oban do Port Askaig okolo 2 razy w tygodniu.

Jako ze dlugosc oraz czestotliwosc polaczen na niektorych trasach moze sie roznic, proponujemy wyszukanie aktualnych polaczen z Szkocja do Islay aby uzyskac najswiezsze informacje.

Mapa połączeń promowych z Szkocja do Islay

Kliknij aby zobaczyć mapę

o Szkocja:

Szkocja to część składowa Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, a dawniej niezależne królestwo. Obejmuje północną część wyspy Wielkiej Brytanii oraz Hebrydy, Orkady i Szetlandy. Na południu graniczy z Anglią.

Szkocja jest krajem pełnym życia, o wymieszanych kulturach i niesamowicie bogatym dziedzictwie.
To, co sprawia, że jest ona tak często odwiedzana to ilość atrakcji turystycznych i zajęć dostępnych w tak małym kraju.

Bez względu na to jakim jesteś typem turysty, spodoba Ci się żywa, kosmopolityczna atmosfera miast i miasteczek oraz bogata oferta kulturalna i artystyczna dostępna przez cały rok; zasmakujesz jednej z najlepszych kuchni na świecie, odkryjesz historię i dziedzictwo kraju, będziesz podziwiać widoki zapierające dech w piersiach.