Caledonian MacBrayne
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Caledonian MacBrayne

Caledonian MacBrayne lub Cal Mac, świadczy usługi promowe na wyspy i półwyspy na zachodnim wybrzeżu Szkocji w ramach umów o świadczenie usług publicznych z rządem szkockim.

Caledonian MacBrayne posiadają jedną z największych flot promowych na samochody osobowe i pasazerskich w Wielkiej Brytanii. Promy przeoza prawie pięć milionów pasażerów i około miliona samochodów w ujęciu rocznym.

Sieć tras Caledonian MacBrayne zabierze Cię do ponad dwudziestu miejscowości przy zachodnim wybrzeżu Szkocji z najbardziej spektakularnymi krajobrazami i wybrzeży Wysp Brytyjskich.

Każdy docelowy punkt Calmac oferuje swoją własną odrębną pięknosc i jednocześnie zapewnić Państwu prawdziwy smak szkockich wyspach.

Podczas wstępnej rezerwacji nie jest istotne z tej firmy promowej, jeśli podróżujesz z pojazdu zaleca się, aby zarezerwować z wyprzedzeniem, aby zagwarantować dostępność.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Caledonian MacBrayne rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Caledonian MacBrayne bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Caledonian MacBrayne z innymi firmami promowymi.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.