COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Caledonian MacBrayne

Caledonian MacBrayne lub Cal Mac, świadczy usługi promowe na wyspy i półwyspy na zachodnim wybrzeżu Szkocji w ramach umów o świadczenie usług publicznych z rządem szkockim.

Caledonian MacBrayne posiadają jedną z największych flot promowych na samochody osobowe i pasazerskich w Wielkiej Brytanii. Promy przeoza prawie pięć milionów pasażerów i około miliona samochodów w ujęciu rocznym.

Sieć tras Caledonian MacBrayne zabierze Cię do ponad dwudziestu miejscowości przy zachodnim wybrzeżu Szkocji z najbardziej spektakularnymi krajobrazami i wybrzeży Wysp Brytyjskich.

Każdy docelowy punkt Calmac oferuje swoją własną odrębną pięknosc i jednocześnie zapewnić Państwu prawdziwy smak szkockich wyspach.

Podczas wstępnej rezerwacji nie jest istotne z tej firmy promowej, jeśli podróżujesz z pojazdu zaleca się, aby zarezerwować z wyprzedzeniem, aby zagwarantować dostępność.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Caledonian MacBrayne rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Caledonian MacBrayne bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Caledonian MacBrayne z innymi firmami promowymi.