Szkocja

Jak zarezerwowac promy z Szkocja do Hebrydy Zewnętrzne

Nie brakuje opcji do wyboru, jesli chodzi o wybor promu z Szkocja do Hebrydy Zewnętrzne. Są 1 firma promowa o lacznej ilosci 11 Trasy laczac Oban do Castlebay, Ardmhor do Eriskay, Berneray do Leverburgh, Mallaig do Lochboisdale, Uig do Lochmaddy & Tarbert (Harris), Ullapool do Stornoway, Eriskay do Ardmhor, Leverburgh do Berneray, Tarbert (Loch Fyne) do Lochmaddy, Lochmaddy do Tarbert (Loch Fyne) & Uig do Lochmaddy & Tarbert (Harris).

Najszybsza trasa miedzy Szkocja i Hebrydy Zewnętrzne jest Ardmhor do Eriskay z czasem trwania przeplyniecia okolo 40 minuty. Przy tak wielu trasach w ofercie, ulatwia porownac wszystkie podobne trasy w jednym kliknieciu, dzieki czemu mozesz szybko znalezc to, czego szukasz.

Mapa połączeń promowych z Szkocja do Hebrydy Zewnętrzne

Kliknij aby zobaczyć mapę

o Szkocja:

Szkocja to część składowa Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, a dawniej niezależne królestwo. Obejmuje północną część wyspy Wielkiej Brytanii oraz Hebrydy, Orkady i Szetlandy. Na południu graniczy z Anglią.

Szkocja jest krajem pełnym życia, o wymieszanych kulturach i niesamowicie bogatym dziedzictwie.
To, co sprawia, że jest ona tak często odwiedzana to ilość atrakcji turystycznych i zajęć dostępnych w tak małym kraju.

Bez względu na to jakim jesteś typem turysty, spodoba Ci się żywa, kosmopolityczna atmosfera miast i miasteczek oraz bogata oferta kulturalna i artystyczna dostępna przez cały rok; zasmakujesz jednej z najlepszych kuchni na świecie, odkryjesz historię i dziedzictwo kraju, będziesz podziwiać widoki zapierające dech w piersiach.