Samos

Jak zarezerwowac promy z Samos na Lesbos

Sa 2 trasy dzialajacych pomiedzy Samos i Lesbos oferujac w sumie 3 przepraw w tygodniu. Hellenic Seaways operuje 2 tras, Vathi do Mytilene dziala 2 razy w tygodniu & Karlovassi do Mytilene okolo 1 raz w tygodniu.

Jako ze dlugosc oraz czestotliwosc polaczen na niektorych trasach moze sie roznic, proponujemy wyszukanie aktualnych polaczen z Samos na Lesbos aby uzyskac najswiezsze informacje.

Mapa połączeń promowych z Samos do Lesbos

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Samos do Lesbos

o Samos:

Samos jest grecką wyspą na Morzu Egejskim, na południe od Chios, na północ od Patmos i Dodekanezu, i niedaleko wybrzeża Azji Mniejszej.

Samos jest cudowną wyspą pełną pięknych plaż. Mimo że znajdują się na niej wykopiska i zabytki archeologiczne, turyści bardziej zainteresowani są wylegiwaniem się na plażach tudzież korzystaniem z wielu możliwości aktywnego wypoczynku: dlugie spacery, jazda na rowerze tudzież windsurfing.

o Lesbos:

Lesbos to jedna z największych greckich wysp na Morzu Egejskim położona przy wybrzeżu Turcji i formalnie na kontynencie azjatyckim. Stolicą i największym miastem na Lesbos jest Mitylena - w starożytności miejsce, w którym mieszkała Safona.

Śródziemny klimat i nieskażony obecnością człowieka krajobraz sprawiają, że Lesbos jest doskonałym miejscem dla tych, którzy chcą zasmakować "prawdziwej" Grecji.