Lanzarote

Jak zarezerwowac promy z Lanzarote do La Graciosa

Obecnie jest jedna trasa dzialajaca pomiedzy Lanzarote i La Graciosa operowana przez 2 firmy promowe - Biosfera Express & Lineas Maritimas Romero. Orzola do La Graciosa (Caleta del Sebo) polaczenie promowe operuje dziennie z planowanym czasem przeplyniecia od okolo 25 minuty.

Podczas gdy podjelismy sie wyjatkowa troska o zapewnienie prawidlowych informacji na tej stronie, jako ze czestotliwosc i czas trwania przeplyniec na wszystkich trasach moga sie roznic od czasu do czasu, chcielibysmy poradzic, ze mozesz uzyskac aktualne ceny na Lanzarote La Graciosa polaczenie miedzy Orzola i La Graciosa (Caleta del Sebo).

Mapa połączeń promowych z Lanzarote do La Graciosa

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Lanzarote do La Graciosa

o Lanzarote:

Lanzarote to jedna z najbardziej egzotycznych Wysp Kanaryjskich. „Wyspa Czerwonych Wzgórz” dzięki przepięknym plażom, wspaniałym formom wulkanicznym, zabytkom i różnorodnym możliwościom spędzania wolnego czasu zachęci do siebie każdego, nawet najbardziej wymagającego turystę. Na północ od niej znajdują się dwie malownicze wyspy Graciosa i Alegranza, świetnie nadające się na jednodniowe wycieczki.