La Palma

Jak zarezerwować promy z La Palma na Lanzarote

Obecnie jest jedna trasa łącząca La Palma i Lanzarote operowana przez 1 firma promowa - Trasmediterranea. Połączenie z Santa Cruz de La Palma do Arrecife obsługuje tygodniowo z planowanym czasem rejsu od około 30 godziny.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej z La Palma Lanzarote na trasie Santa Cruz de La Palma - Arrecife zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z La Palma do Lanzarote

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z La Palma do Lanzarote

La Palma - przewodnik:

La Palma to jedna z siedmiu dużych wysp w archipelagu Wysp Kanaryjskich, zwana La isla verde (zielona wyspa) lub La isla bonita (piękna wyspa). Te zwyczajowe nazwy świetnie charakteryzują La Palmę. Wspaniała, niezwykle różnorodna przyroda i zapierające dech w piersiach widoki gwarantują niezapomniane przeżycia. Na wyspie turystyka nie rozwinęła się jeszcze tak, jak choćby na sąsiedniej Teneryfie, co pozwala prawdziwie odpocząć z dala od zgiełku.

Lanzarote - przewodnik:

Lanzarote jest czwartą co do wielkości wyspą na Wyspach Kanaryjskich w Hiszpanii.

Położona 70 mil od Afryki Północnej Lanzarote ma łagodny klimat, co czyni ją popularną wśrod turystów przez cały rok.

Na Lanzarote można popłynąć promem z głównego lądu Hiszpanii. Podróż statkiem jest długa i przyjemna

Lanzarote na dobre połączenia promowe z innymi Wyspami Kanaryjskimi jak Gran Canaria, Teneryfa, La Palma. Najkrótsza przeprawa promowa jest na sąsiednią Fuerteventura.