Gran Canaria

Porownaj promy z Gran Canaria do La Palma

1 ferry routes łączą Gran Canaria i La Palma oferując w sumie 5 przepraw w tygodniu. Trasmediterranea oferuje 1 routes, Las Palmas do Santa Cruz de La Palma ktora operuje 1 razy dziennie. Naviera Armas oferuje 1 routes, Las Palmas do Santa Cruz de La Palma ktora operuje 4 razy dziennie.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Gran Canaria do La Palma zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Gran Canaria do La Palma

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Gran Canaria do La Palma

Gran Canaria - przewodnik:

Gran Canaria to jedna z wysp w archipelagu Kanarów usytuowana na Oceanie Atlantyckim, tuż obok północno-zachodniego wybrzeża Afryki. Terytorialnie przynależy do Hiszpanii. Razem z wyspami Lanzarote i Fuerteventura tworzy prowincję Las Palmas. Stolicą wyspy jest miasto Las Palmas de Gran Canaria. Wyspa zajmuje centralne miejsce w archipelagu kanaryjskim i jest usytuowana pomiędzy Teneryfą a Fuerteventurą.

Gran Canaria znana jest jako "miniaturowy kontynent" ze względu na zróżnicowany klimat i różnorodność krajobrazów, które można zaobserwować przechadzając się piaszczystymi plażami, pokrytymi zielenią wąwozami lub spacerując po malowniczych, pełnych uroku wioskach.

Klimat Gran Canaria sprawia, że jest ona spełnieniem marzeń niejednego plażowicza.

La Palma - przewodnik:

La Palma to jedna z siedmiu dużych wysp w archipelagu Wysp Kanaryjskich, zwana La isla verde (zielona wyspa) lub La isla bonita (piękna wyspa). Te zwyczajowe nazwy świetnie charakteryzują La Palmę. Wspaniała, niezwykle różnorodna przyroda i zapierające dech w piersiach widoki gwarantują niezapomniane przeżycia. Na wyspie turystyka nie rozwinęła się jeszcze tak, jak choćby na sąsiedniej Teneryfie, co pozwala prawdziwie odpocząć z dala od zgiełku.