Formentera

Jak zarezerwowac promy z Formentera na Majorkę

Obecnie jest jedna trasa dzialajaca pomiedzy Formentera i Majorka operowana przez 1 firma promowa - Balearia. Formentera do Palma polaczenie promowe operuje tygodniowo z planowanym czasem przeplyniecia od okolo 3 godziny 59 minuty.

Podczas gdy podjelismy sie wyjatkowa troska o zapewnienie prawidlowych informacji na tej stronie, jako ze czestotliwosc i czas trwania przeplyniec na wszystkich trasach moga sie roznic od czasu do czasu, chcielibysmy poradzic, ze mozesz uzyskac aktualne ceny na Formentera Majorka polaczenie miedzy Formentera i Palma.

Mapa połączeń promowych z Formentera do Majorka

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Formentera do Majorka

o Majorka:

Majorka jest wyspą należącą do Balearów, leżącą na Morzu Śródziemnomorskim.

Podobnie jak inne wyspy należące do Balearów, takie jak Ibiza, Formentera i Menorka, Majorka jest bardzo popularnym celem podróży.

Oprócz Palmy, stolicy Majorki, warto zobaczyć Valldemossę, Serrę de Tramuntana i Sóller. Na północy odwiedź rzymskie ruiny Alcúdii, zobacz zapierające dech w piersi widoki na Cap Formentor lub wybierz się na spacer portowymi uliczkami Pollensy. Na południowym zachodzie odwiedź Santa Ponsę, miasto i port Andratx, i luksusową przystań Puerto Portals. Wschodnie resorty warte zobaczenia to Cala d'Or i niegdyś wioska rybacka, Porto Colom.