Porownaj promy z Formentera do Majorka
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Formentera - przewodnik

Formentera jest najmniejszą i najbardziej wysuniętą na południe Wyspą Balearów.

Bez lotniska i z zaledwie siedmiotysięczną populacją, Formentera jest miejscem bardziej zacisznym niż jej siostrzana wyspa Ibiza, niemniej jednak, jak w przypadku większości wysp śródziemnomorskich, przyciąga duże ilości turystów w wysokim sezonie tj. lipcu i sierpniu.

Formentera słynie z dziewiczych piaszczystych plaż i krystalicznie czystej wody i będzie idealna dla tych, którzy szukają odpoczynku w słońcu i na piasku.

Jeśli chodzi o podróż promem z Formentery na Ibizę, port położony jest zaledwie sześć kilometrów na północ, gdzie promy pływają cały rok, co 30 miut w godzinach szczytu.

Możesz również popłynąć na kontynent, dokładnie do Denii; rejs ten trwa około trzech godzin. Połączenie Formentera- Denia jest otwarte tylko w sezonie, tzn. od maja do października. Dla tych, którzy chcą podróżować do Hiszpanii kontynentalnej poza sezonem, dostępne są połączenia z Ibizy.

Majorka - przewodnik

Majorka jest wyspą należącą do Balearów, leżącą na Morzu Śródziemnomorskim.

Podobnie jak inne wyspy należące do Balearów, takie jak Ibiza, Formentera i Menorka, Majorka jest bardzo popularnym celem podróży.

Oprócz Palmy, stolicy Majorki, warto zobaczyć Valldemossę, Serrę de Tramuntana i Sóller. Na północy odwiedź rzymskie ruiny Alcúdii, zobacz zapierające dech w piersi widoki na Cap Formentor lub wybierz się na spacer portowymi uliczkami Pollensy. Na południowym zachodzie odwiedź Santa Ponsę, miasto i port Andratx, i luksusową przystań Puerto Portals. Wschodnie resorty warte zobaczenia to Cala d'Or i niegdyś wioska rybacka, Porto Colom.

Promy z Formentera do Majorka

Obsługa klienta

CSBannerText