Porownaj promy z Fidzi do Nacula Wyspa
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Fidzi - przewodnik

Fidżi to archipelag w południowej części Pacyfiku obejmujący około 330 wysp, z których tylko jedna trzecia jest zamieszkanych.

Fidżi jest liderem w dziedzinie ekoturystyki; może poszczycić się również wspaniałymi plażami oraz przepięknymi rafami koralowymi. Fidżi jest piękne zarówno na lądzie jak i pod falami. Jest również uważany za " mekkę fanatyków rafy koralowej", oferując jedne z najlepszych miejsc do nurkowania na Pacyfiku.

Fidżi jest bardzo różnorodnym archipelagiem, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wyspy Mamanuca i Yasawa rozproszone na północno-zachodnim wybrzeżu oferują wszystko: od nocnych klubów po spektakularne malownicze krajobrazy, które możesz podziwiać podczas spacerów. Jeśli chcesz natomiast odwiedzić wielokulturowe miasta i ciekawe markety, możesz udać się na Viti Levu.

Biorąc pod uwagę ilość wysp i wysepek na Fidżi, istnieje ogromny wybór połączeń promowych z Denarau na zachodnim wybrzeżu Viti Levu. Z uwagi na wiele tras i częste połączenia, podróżowanie promem jest zdecydowanie najłatwiejszym sposobem na poruszanie się po tym tropikalnym raju.

Obsługa klienta

CSBannerText