Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 2825 trasach i z 668 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Nacula Wyspa

Nacula jest trzecią co do wielkości i najbardziej wysuniętą na północ wyspą w grupie Yasawa, położoną wzdłuż północno-zachodniego wybrzeża Fidżi.

Jest to jedna z najbardziej spokojnych wysp archipelagu, gdzie znajdziesz zaciszne plaże, luksusowe kurorty i zaledwie cztery wioski: Nacula, Malakati, Naisisili i Navotua.

Oferuje ona jedne z najlepszych miejsc na nurkowanie w rejonie Fidżi, zwłaszcza w Long Beach, gdzie w turkusowych wodach będziesz mógł podziwiać fascynującą faunę podwodną, między innymi żółwie morskie. Możesz wziąć udział w kursach nurkowania dla początkujących lub wybrać się łodzią do miejsc dla bardziej aawansowanych nurków, m.in do podwodnych jaskiń.

Po odpoczynku nad brzegiem morza, udaj się na ląd, aby odkrywać piękny, pagórkowaty krajobraz, korzystając z imponującej sieci szlaków turystycznych. Może nawet uda Ci się spotkać po drodze mieszkańców wioski. Niektóre szczyty wzdłuż szlaku sięgają około dwustu metrów i oferują wspaniałe widoki na rafy i zatoczki, więc pamiętaj, aby przynieść aparat.

Świetnym sposobem na zakończenie dnia w Nacula jest degustacja pysznego kokosowego curry z rybą o nazwie "mudskiper". Mudskipery to dziwnie wyglądające ryby, które żyją w strumieniach pływowych wśród namorzyn.

Na wyspie Nacula znajdują się trzy terminale promowe, usytuowane na południu: Blue Lagoon Beach Resort, Port of Nabua i Safe Landing Resort.

Z Deanarau na Fidżi możesz codziennie dostać się do Nacula, a podróż trwa około cztery i pół godziny.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

  • Awesome Adventures Fiji
    • Uzyskaj cenę

Nacula Wyspa - Trasy i Porty