Porownaj promy z Elba do Wyspa Pianosa
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Elba - przewodnik

Elba to wyspa na Morzu Srodziemnym w Toskanii we Wloszech, znajduje sie na Morzu Tyrrenskim jedynie 10 km od stalego ladu Wloch i 50 km na wschod od francuskiej Korsyki.

Wyspa jest popularnym miejscem wypoczynku, zwlaszcza w okresach letnich, aby zobaczyc jej krystaliczne morze, piaszczyste plaze, jak i cieniste lasy srodziemnomorskie.

Wyspa Pianosa - przewodnik

Pianosa jest mala wloska wyspa w Toskanii, pomiedzy Korsyka,a zachodnim wybrzezem Wloch.

Ukryty klejnot na Morzy Tyrrenskim, Pianosa ma plaskie podloze z 20km linia brzegowa. Posiada przepiekne klify i nieskazitelny witryny do nurkowania. Wyspa nie jest zamieszkana przez ludzi,ale wspaniala roznorodna wloskigo zycia morskiego z obszarem ochrony morskiej z migrujacymi ptakami i malymi ssaki ladowymi.Niezawsze zycie na wyspie bylo spokojne,w 1856 zostalo wprowadzone jako kolonia karna, az do konca lat 90tych.
Zgubne budynki, z ktorych skladaja sie atrakcje turystycze, z nienaruszonymi scianami miejskich bram i wiez zapewniajac dramatyczne, malownicze kulisy.

Na Pianose mozna doplynac z Elby lub z Piombino, miasteczka w prowincji Livorno na zachodnim wybrzezu Wloch, z co tygodniowymi rejsami operujacymi przez jedna z wiodacych firm promowych Toskanii.

Promy z Elba do Wyspa Pianosa

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.