Porownaj promy z Corvo do Flores
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Corvo - przewodnik

Corvo jest najmniejszą i najdalej wysuniętą na północ wyspą archipelagu Azorów należącego do Portugalii i leżącego w północnej części Oceanu Atlantyckiego.

Dzięki niewielkim rozmiarom i przyjaznym mieszkańcom, pobyt na Corvo to czysta przyjemność. Możesz tam spacerować po malowniczych miasteczkach i wspiąć się na piękne wzgórza takie jak Monte Grosso, najwyższy szczyt wyspy. Ta najbardziej wysunięta na zachód wyspa oferuje również takie atrakcje jak kajaki oraz nurkowanie.

Corvo jest również znana jako doskonałe miejsce do obserwowania ptaków: znajdziesz tam wiele inetersujących gatunków takich jak żółtodzioby, grzywacze oraz inne północnoamerykańskie ptaki wędrowne.

Port znajduje się w Vila do Corvo położonej na południu, skąd często wypływają statki na sąsiednią wyspę Flores.

Flores - przewodnik

Flore jest czescia Zachodniej Grupy na portugalskim archipelago Azores, grupa malych wysp na Polnocnym Atlantyku.

Wyspa dostala ta nazwe od dzikich kwiatow, niebieskich lub rozowych i wielu innych botanicznych roslin. Ilosc kwiatow i roslin zdobyly Flores jako miejsce w UNESCO na Liscie Swiatowego Rezerwatu Biosfery w 2009 roku, masz gwarancje na zapierajace dech w piersiach malownicze spacery.

Flores ma rowniez wiele mozliwosci na wspinaczke po gorach. Szczegolnie Groto de Enxareus,ktora ma 50 metrow dlugosci i 25 metrow szerokosci. Morro Alto to najwyzszy punkt,ktory ma 20 metrow, skad roztaczaja sie wspaniale widoki na jeziora krater.

Jesli chodzi o kulture, Flores jest domem dla najbardziej wysunietym na zachod miastem w Europie, Faja Grande, gdzie male miasteczko Fajazinha na zachodnim wybrzezu jest znane ze swojej urody,mlyny i biale domy.

Mozesz dotrzec do Flores z kazdej wispy na Azorach, promem z Lajes Das Flores na poludniowym wybrzezu. Jest wiecej przejsc z sasiedniej wispy Corvo na polnoc. Promy na tej trasie takze docieraja do Santa Cruz.

Promy z Corvo do Flores

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.