China

Porownaj promy z Chiny do Makau

3 ferry routes łączą Chiny i Makau oferując w sumie 4 przepłynięć dziennie. TurboJet oferuje 3 routes, Shenzhen Lotnisko (Fu Yong) do Macau (Outer Port) operuje 4 razy dziennie, Shenzhen (Shekou) do Macau (Outer Port) operuje 9 razy dziennie, i Shenzhen (Shekou) do Macau (Taipa) ktora operuje 7 razy dziennie.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Chiny do Makau zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Chiny do Makau

Kliknij aby zobaczyć mapę

Chiny - przewodnik:

Chiny są najbardziej na świecie zaludnionym krajem, znajdującym się w Azji Wschodniej, położonym przy Morzu Żółtym, Morzu Południowochińskim i Morzu Wschodniochińskim.

Jako jeden z najczęściej odwiedzanych krajów świata, Chiny mają absolutnie wszystko, czego potrzebujesz na fantastyczne wakacje. Największe miasto, Szanghaj, z innowacyjną panoramą dodaje odrobiny nowoczesności temu bogatemu historycznie krajowi. Co więcej na terenie całego kraju możesz posmakować wyśmienitej, znanej na cały świat kuchni chińskiej.

Oprócz niesamowitej ilości fascynujących świątyń i starożytnych miast, Chiny posiadają piękny i zróżnicowany krajobraz, w tym ogromne doliny, piaszczyste plaże i przepiękne pola ryżowe. Jest to również trzeci najbardziej bioróżnorodny kraj na świecie, z prawie trzydziestoma pięcioma tysięcami gatunków zwierząt i roślin tam występujących.

Na terenie Chin znajduje się wiele rozwiniętych portów w wielu miastach, skąd często wypływają statki z popularnych miejsc turystycznych w Azji Wschodniej, w tym statek z Szanghaju do Japonii.