Chiny

Jak zarezerwowac promy z Chiny do Makau

Sa 2 trasy dzialajacych pomiedzy Chiny i Makau oferujac w sumie 27 przeplyniec dziennie. TurboJet operuje 4 tras, Shenzhen Lotnisko (Fu Yong) do Macau (Outer Port) dziala 10 razy dziennie, Shenzhen (Shekou) do Macau (Outer Port) okolo 12 razy dziennie, Shenzhen Lotnisko (Fu Yong) do Macau (Taipa) okolo 3 razy dziennie & Shenzhen (Shekou) do Macau (Taipa) okolo 12 razy w tygodniu.

Jako ze dlugosc oraz czestotliwosc polaczen na niektorych trasach moze sie roznic, proponujemy wyszukanie aktualnych polaczen z Chiny do Makau aby uzyskac najswiezsze informacje.

Mapa połączeń promowych z Chiny do Makau

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Chiny do Makau

o Chiny:

Chiny są najbardziej na świecie zaludnionym krajem, znajdującym się w Azji Wschodniej, położonym przy Morzu Żółtym, Morzu Południowochińskim i Morzu Wschodniochińskim.

Jako jeden z najczęściej odwiedzanych krajów świata, Chiny mają absolutnie wszystko, czego potrzebujesz na fantastyczne wakacje. Największe miasto, Szanghaj, z innowacyjną panoramą dodaje odrobiny nowoczesności temu bogatemu historycznie krajowi. Co więcej na terenie całego kraju możesz posmakować wyśmienitej, znanej na cały świat kuchni chińskiej.

Oprócz niesamowitej ilości fascynujących świątyń i starożytnych miast, Chiny posiadają piękny i zróżnicowany krajobraz, w tym ogromne doliny, piaszczyste plaże i przepiękne pola ryżowe. Jest to również trzeci najbardziej bioróżnorodny kraj na świecie, z prawie trzydziestoma pięcioma tysięcami gatunków zwierząt i roślin tam występujących.

Na terenie Chin znajduje się wiele rozwiniętych portów w wielu miastach, skąd często wypływają statki z popularnych miejsc turystycznych w Azji Wschodniej, w tym statek z Szanghaju do Japonii.