China

Porownaj promy z Chiny do HongKong

Obecnie jest jedna trasa łącząca Chiny i HongKong operowana przez 1 firma promowa - TurboJet. Połączenie z Shenzhen (Shekou) do Hong Kong lotnisko (Skypier) obsługuje Daily z planowanym czasem rejsu od około 1 godzina 0 minuta.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej z Chiny HongKong na trasie Shenzhen (Shekou) - Hong Kong lotnisko (Skypier) zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Chiny do HongKong

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Chiny do HongKong

Chiny - przewodnik:

Chiny są najbardziej na świecie zaludnionym krajem, znajdującym się w Azji Wschodniej, położonym przy Morzu Żółtym, Morzu Południowochińskim i Morzu Wschodniochińskim.

Jako jeden z najczęściej odwiedzanych krajów świata, Chiny mają absolutnie wszystko, czego potrzebujesz na fantastyczne wakacje. Największe miasto, Szanghaj, z innowacyjną panoramą dodaje odrobiny nowoczesności temu bogatemu historycznie krajowi. Co więcej na terenie całego kraju możesz posmakować wyśmienitej, znanej na cały świat kuchni chińskiej.

Oprócz niesamowitej ilości fascynujących świątyń i starożytnych miast, Chiny posiadają piękny i zróżnicowany krajobraz, w tym ogromne doliny, piaszczyste plaże i przepiękne pola ryżowe. Jest to również trzeci najbardziej bioróżnorodny kraj na świecie, z prawie trzydziestoma pięcioma tysięcami gatunków zwierząt i roślin tam występujących.

Na terenie Chin znajduje się wiele rozwiniętych portów w wielu miastach, skąd często wypływają statki z popularnych miejsc turystycznych w Azji Wschodniej, w tym statek z Szanghaju do Japonii.