Batam

Jak zarezerwować promy z Batam do Malezja

Obecnie jest jedna trasa łącząca Batam i Malezja operowana przez 1 firma promowa - Limbongan Maju. Połączenie z Batam Centrum do Tanjung Belungkor obsługuje tygodniowo z planowanym czasem rejsu od około 1 godzina 30 minuty.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej z Batam Malezja na trasie Batam Centrum - Tanjung Belungkor zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Batam do Malezja

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Batam do Malezja

Batam - przewodnik:

Wyspy Batam położone są 20 km na południe od Singapuru; są tzw. indonezyjskim „hubem” przemysłowym i stają się coraz bardziej popularne wśród turystów.

Batam City jest 8 co do wielkości miastem w kraju i idealnym miejscem do robienia zakupów, z dużą liczbą tętniących życiem rynków, oferujących różnego rodzaju towary. Znajduje się tam również kilka doskonałych pól golfowych i klubów nocnych, przyciągających coraz większą liczbę turystów każdego roku.

Jednak wśród turystów, Batam to przede wszystkim przystanek w drodze do Singapuru, a następnie do Malezji. Wyspa to również dobre miejsce na postój, jeśli podróżujesz poprzez Indonezję.

Podróż promem jest najszybszym i najwygodniejszym środkiem transportu między Singapurem a Batam. Wzdłuż północnego wybrzeża znajdziesz kilka portów, z których możesz dostać się do Harbourfront Centre Singapore oraz portu Tanah Merah znajdującego się na wschodnim wybrzeżu.