Australia

Jak zarezerwować promy z Australia do Whitsunday Wyspy

2 trasy łączą Australia i Whitsunday Wyspy oferując w sumie 56 przepraw w tygodniu. Cruise Whitsundays oferuje 2 tras, Airlie Beach do Hamilton Island Marina dziala 6 razy dziennie & Shute Harbour do Hamilton Island Marina okolo 14 razy w tygodniu.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Australia do Whitsunday Wyspy zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Australia do Whitsunday Wyspy

Kliknij aby zobaczyć mapę

Australia - przewodnik:

Australia, położona między Pacyfikiem i Oceanem Indyjskim jest szóstym co do wielkości krajem na świecie.

Wokół 35000 km wybrzeża położone są liczne wyspy, w tym ogromna Tasmania na południu i światowej sławy, piękna Wyspa Whitsundays na północnym wschodzie.

Australia zasiedlona jest głównie wzdłuż wybrzeża, gdzie możesz znaleźć znakomite miejsca do plażowania , zasmakować owoców morza, a we wszystkich dużych miastach znajdziesz wiele kulturalnych atrakcji. Dla tych którzy szukają ciszy i spokoju, z dala od zgiełku turystycznych atrakcji, idealnym miejscem będą tereny obok Ayer Rock znane również pod nazwą „Uluru”, wywodzącą się z języka Aborygenów.

Między Australią, a otaczającymi ją wyspami i archipelagami istnieje sieć połączeń promowych. W zależności od tego, na jakim krańcu wybrzeża się znajdujesz, możesz dopłynąć statkiem do Wielkiej Rafy Koralowej, Wyspy Kangura, Tasmanii oraz wielu innych wspaniałych miejsc.