Australia

Porownaj promy z Australia do Whitsunday Wyspy

Australia oferuje liczne połączenia promowe do Whitsunday Wyspy. Promy obecnie łączą 3 Porty w Australia z 2 Porty w Whitsunday Wyspy.

Łącznie są [--[--X--] przeprawy promowe--] na 5 ferry routes, które są operowane przez 1 firmy promowe w tym Cruise Whitsundays. Najkrótszy rejs trwa około 0 godzina 30 minuta (Daydream Wyspa).

Zapoznaj się z całą listą połączeń z Australia do Whitsunday Wyspy, na naszej stronie poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Mapa połączeń promowych z Australia do Whitsunday Wyspy

Kliknij aby zobaczyć mapę

Australia - przewodnik:

Australia, położona między Pacyfikiem i Oceanem Indyjskim jest szóstym co do wielkości krajem na świecie.

Wokół 35000 km wybrzeża położone są liczne wyspy, w tym ogromna Tasmania na południu i światowej sławy, piękna Wyspa Whitsundays na północnym wschodzie.

Australia zasiedlona jest głównie wzdłuż wybrzeża, gdzie możesz znaleźć znakomite miejsca do plażowania , zasmakować owoców morza, a we wszystkich dużych miastach znajdziesz wiele kulturalnych atrakcji. Dla tych którzy szukają ciszy i spokoju, z dala od zgiełku turystycznych atrakcji, idealnym miejscem będą tereny obok Ayer Rock znane również pod nazwą „Uluru”, wywodzącą się z języka Aborygenów.

Między Australią, a otaczającymi ją wyspami i archipelagami istnieje sieć połączeń promowych. W zależności od tego, na jakim krańcu wybrzeża się znajdujesz, możesz dopłynąć statkiem do Wielkiej Rafy Koralowej, Wyspy Kangura, Tasmanii oraz wielu innych wspaniałych miejsc.

Whitsunday Wyspy - przewodnik:

Whitsunday Wyspa posiada perly i szmaragdowe lasy, piekne biale plaze przy Koralowym Morzu, pomiedzy Queensland, Australia, a Great Barrier Reef.

Strzezone Rafy Koralowe otaczajace spokojne, krystaliczne wody , idealne dla nurkujacych , przy niezamieszkalych wyspach: Daydream, Hamilton, Haymen i Long. Na wyspach znajdziesz luksusowe resort dla calej rodziny. Spektakularna Whitehaven Beach na Whitsunday wyspie, nazywana jako najciensza na swiecie, jest w 98% z piaska kwarcowego, dajac piaskowa teksture i zdolnosc do czyszczenia srebra.

Glownym wezlem promow Australii do Whitsunday Beach jest resort Airlie Beach w Queensland, z kilkoma rejsami codziennie, ale sa tez trasy od Shute Harbour, mniej wiecej dziesiec kilometrow na wschod wzdluz wybrzeza.