Porownaj promy z Australia do Whitsunday Wyspy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Australia - przewodnik

Australia, położona między Pacyfikiem i Oceanem Indyjskim jest szóstym co do wielkości krajem na świecie.

Wokół 35000 km wybrzeża położone są liczne wyspy, w tym ogromna Tasmania na południu i światowej sławy, piękna Wyspa Whitsundays na północnym wschodzie.

Australia zasiedlona jest głównie wzdłuż wybrzeża, gdzie możesz znaleźć znakomite miejsca do plażowania , zasmakować owoców morza, a we wszystkich dużych miastach znajdziesz wiele kulturalnych atrakcji. Dla tych którzy szukają ciszy i spokoju, z dala od zgiełku turystycznych atrakcji, idealnym miejscem będą tereny obok Ayer Rock znane również pod nazwą „Uluru”, wywodzącą się z języka Aborygenów.

Między Australią, a otaczającymi ją wyspami i archipelagami istnieje sieć połączeń promowych. W zależności od tego, na jakim krańcu wybrzeża się znajdujesz, możesz dopłynąć statkiem do Wielkiej Rafy Koralowej, Wyspy Kangura, Tasmanii oraz wielu innych wspaniałych miejsc.

Whitsunday Wyspy - przewodnik

Whitsunday Wyspa posiada perly i szmaragdowe lasy, piekne biale plaze przy Koralowym Morzu, pomiedzy Queensland, Australia, a Great Barrier Reef.

Strzezone Rafy Koralowe otaczajace spokojne, krystaliczne wody , idealne dla nurkujacych , przy niezamieszkalych wyspach: Daydream, Hamilton, Haymen i Long. Na wyspach znajdziesz luksusowe resort dla calej rodziny. Spektakularna Whitehaven Beach na Whitsunday wyspie, nazywana jako najciensza na swiecie, jest w 98% z piaska kwarcowego, dajac piaskowa teksture i zdolnosc do czyszczenia srebra.

Glownym wezlem promow Australii do Whitsunday Beach jest resort Airlie Beach w Queensland, z kilkoma rejsami codziennie, ale sa tez trasy od Shute Harbour, mniej wiecej dziesiec kilometrow na wschod wzdluz wybrzeza.

Promy z Australia do Whitsunday Wyspy

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.