Prom Porto Santo Stefano do Giglio

Porto Santo Stefano Giglio polaczenie laczy Włochy z Wyspa Giglio. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Toremar. Polaczenie odbywa sie do 28 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina.

Dlugosc przeplyniecia Porto Santo Stefano Giglio zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Porto Santo Stefano - Giglio

Średnia cena promu Porto Santo Stefano Giglio

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Porto Santo Stefano Giglio to samochod + 2 pasażerów.

Porto Santo Stefano - Przewodnik

Porto Santo Stefano to nadmorskie miasto i port położony na zachodnim wybrzeżu Włoch, w prowincji Grosseto, Toskania. Region leży na zboczach Mount Argentario, który dominuje w całym obszarze. Porto Santo Stefano jest 150 km na północny zachód od Rzymu. Porto Santo Stefano jest jednym z dwóch głównych miast w regionie Argentario; drugim jest Porto Ercole. Oba miasta przyciągają bogatych i elity, ponieważ oferują one nie tylko porty, barów i kawiarni, ale także zapierające dech w piersiach widoki. Porto Santo Stefano jest największym miastem na Monte Argentario i położony jest w malowniczej zatoce, w komplecie z tętniącego życiem starego portu, ruchliwych ulic i eleganckiej przystani, który jest często odwiedzany przez więcej niż kilka luksusowych jachtów! Włosi z Rzymu i północnych Włoch są również przyciagani tu przez doskonałe owoce morza, jak ze miasto ma fantastyczną kulinarną reputację. Akwarium w Porto Santo Stefano jest również warte odwiedzenia, ponieważ odtwarza typowy ekosystem wybrzeża Argentario.

Połączenia promowe z miasta odplywaja na wyspę Giglio.