COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Porto Santo Stefano - Giglio jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Włochy na Wyspę Giglio.

Przewoźnicy Promowi - Porto Santo Stefano - Giglio

    • 22 Sailings Weekly 1 hour
    • Get price

Prom Porto Santo Stefano do Giglio

Porto Santo Stefano Giglio polaczenie laczy Włochy z Wyspa Giglio. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Toremar. Polaczenie odbywa sie do 22 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina.

Dlugosc przeplyniecia Porto Santo Stefano Giglio zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Porto Santo Stefano - Przewodnik

Porto Santo Stefano to nadmorskie miasto i port położony na zachodnim wybrzeżu Włoch, w prowincji Grosseto, Toskania. Region leży na zboczach Mount Argentario, który dominuje w całym obszarze. Porto Santo Stefano jest 150 km na północny zachód od Rzymu. Porto Santo Stefano jest jednym z dwóch głównych miast w regionie Argentario; drugim jest Porto Ercole. Oba miasta przyciągają bogatych i elity, ponieważ oferują one nie tylko porty, barów i kawiarni, ale także zapierające dech w piersiach widoki. Porto Santo Stefano jest największym miastem na Monte Argentario i położony jest w malowniczej zatoce, w komplecie z tętniącego życiem starego portu, ruchliwych ulic i eleganckiej przystani, który jest często odwiedzany przez więcej niż kilka luksusowych jachtów! Włosi z Rzymu i północnych Włoch są również przyciagani tu przez doskonałe owoce morza, jak ze miasto ma fantastyczną kulinarną reputację. Akwarium w Porto Santo Stefano jest również warte odwiedzenia, ponieważ odtwarza typowy ekosystem wybrzeża Argentario.

Połączenia promowe z miasta odplywaja na wyspę Giglio.