Prom Porto Santo do Funchal

Porto Santo Funchal polaczenie laczy Wyspa Porto Santo z Wyspa Madera. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Porto Santo Line. Polaczenie odbywa sie do 16 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Porto Santo Funchal zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Porto Santo - Funchal

  • Porto Santo Line
    • 16 przeprawy w tygodniu 2 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Porto Santo Funchal

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Porto Santo Funchal to samochod + 2 pasażerów.

Funchal - Przewodnik

Funchal to miasto w Portugalii, na południowym wybrzeżu wyspy Madera, jest ośrodkiem administracyjnym Regionu Autonomicznego Madery. W 2001 roku liczyło 103 962 mieszkańców. Jest to ważny port handlowy i rybacki, oraz słynne uzdrowisko klimatyczne i kąpielisko.

Turystów przyciąga do Funchal wielu atrakcji, takich jak nurkowanie w krystalicznie czystej wodzie, surfing na falach, wycieczki statkiem, pływanie z delfinami, długie wycieczki wzdłuż wybrzeża i przez górskie lasy pachnące eukaliptusem, paralotniarstwo na wybrzeżu.