Zarezerwuj Funchal Prom

Funchal port w Wyspa Madera polaczy Was z Porto Santo w Wyspa Porto Santo z wyborem do 9 przeplyniec promowych w tygodniu. Dluglosc polaczenia Funchal do Porto Santo trwa od 2 godziny 15 minuty i polaczenie operowane jest przez Porto Santo Line.

Funchal Mapa Portu

Kliknij aby zobaczyć mapę

Funchal Obsluga Promu

 • Porto Santo Line
  • 9 przeprawy w tygodniu 2 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę

Funchal Przewodnik

Funchal to miasto w Portugalii, na południowym wybrzeżu wyspy Madera, jest ośrodkiem administracyjnym Regionu Autonomicznego Madery. W 2001 roku liczyło 103 962 mieszkańców. Jest to ważny port handlowy i rybacki, oraz słynne uzdrowisko klimatyczne i kąpielisko.

Turystów przyciąga do Funchal wielu atrakcji, takich jak nurkowanie w krystalicznie czystej wodzie, surfing na falach, wycieczki statkiem, pływanie z delfinami, długie wycieczki wzdłuż wybrzeża i przez górskie lasy pachnące eukaliptusem, paralotniarstwo na wybrzeżu.

Jak dostac sie do Funchal portu promowego

 • Funchal adres portu

  Rua Da Praia 6, 9000-643 Funchal

 • Funchal Zakwaterowanie

  Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Funchal przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą Funchal Zakwaterowanie strona na najlepszymi cenami, z największych wyborem noclegów online!