Pentland Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Pentland Ferries

Pentland Ferries oferuje najszybsze dostępne połączenie promowe ze Szkocji na Orkady, archipelagu położonego na północ od lądu, oddzielonego cieśniną Pentland Firth.

Założona w 2001 roku przez rodzinę Banks, Pentland Ferries oferuje niedrogie, niezawodne i przyjazne dla środowiska usługi. Ich statki używają tylko 26% paliwa i 33% CO2, w porównaniu do innych wiodących firm promowych w regionie, które obsługują tą trasę. Dzięki temu statki Pentland Ferries co najmniej trzy razy bardziej ekologiczne. Kluczowe było tutaj wprowadzenie nowego katamaranu Pentalina w 2007 roku, dzięki czemu czas przejazdu został skrócony o około godzinę. Statek został zbudowany uwzględniająć najnowsze technologie bezpieczeństwa i może przewieźć ponad trzystu pasażerów i trzydzieści samochodów.

Rejs Pentaliną zaczyna się od najbardziej osłoniętego obszaru Pentland Firth za między Bay Gill i St Margaret Hope, zapewniając bezproblemową podróż przez te spokojne wody. W drugą część rejsu statek zabierze Cię poprzez akwen Scapa Flow, gdzie z otwartego pokładu będziesz miał okazję podziwiać cudowną faunę w tym orki i maskonury.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Pentland Ferries harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.