Pentland Ferries

Pentland Ferries oferuje najszybsze dostępne połączenie promowe ze Szkocji na Orkady, archipelagu położonego na północ od lądu, oddzielonego cieśniną Pentland Firth.

Założona w 2001 roku przez rodzinę Banks, Pentland Ferries oferuje niedrogie, niezawodne i przyjazne dla środowiska usługi. Ich statki używają tylko 26% paliwa i 33% CO2, w porównaniu do innych wiodących firm promowych w regionie, które obsługują tą trasę. Dzięki temu statki Pentland Ferries co najmniej trzy razy bardziej ekologiczne. Kluczowe było tutaj wprowadzenie nowego katamaranu Pentalina w 2007 roku, dzięki czemu czas przejazdu został skrócony o około godzinę. Statek został zbudowany uwzględniająć najnowsze technologie bezpieczeństwa i może przewieźć ponad trzystu pasażerów i trzydzieści samochodów.

Rejs Pentaliną zaczyna się od najbardziej osłoniętego obszaru Pentland Firth za między Bay Gill i St Margaret Hope, zapewniając bezproblemową podróż przez te spokojne wody. W drugą część rejsu statek zabierze Cię poprzez akwen Scapa Flow, gdzie z otwartego pokładu będziesz miał okazję podziwiać cudowną faunę w tym orki i maskonury.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Pentland Ferries harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie trasy Pentland Ferries