Patras do Brindisi Prom

Patras Brindisi polaczenie laczy Grecja z Wlochy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Grimaldi Lines. Polaczenie odbywa sie do 4 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 16 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Patras Brindisi zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Patras do Brindisi Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Grecja do Wloch.

Patras - Brindisi Armatorzy Promowi

  • Grimaldi Lines
    • 4 Cotygodniowe Przeprawy 16 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Patras Brindisi

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Patras Brindisi to samochod i 2 pasazerów.

Patras Przewodnik

Patras jest greckie miasto i stolica regionu zachodniej Grecji, w północnej części Peloponezu. Miasto znajduje się około 215 km na zachód od Aten i jest zbudowany u podnóża góry Panachaikon, z widokiem na Zatokę Patras. Miasto jest czasem określane jako bramy na Zachód i centrum handlowym regionu z tętniącego życiem portu odgrywa ważną rolę w handlu Grecji z Włoch i reszty Europy. Każdego lutego miasto organizuje jeden z największych i najbardziej kolorowych karnawałów w Europie; Wybitne cechy Patras Carnival m.in. jego mamuta wielkości satyrycznych, bale i parady, z których korzystają setki tysięcy zwiedzających w przyjemnym klimacie śródziemnomorskim.

Wyspy Jońskie, to tylko kilka minut promem i południowe wybrzeże Włoch jest w  zasięgu. Sam port jest bardzo blisko do centrum Patras, gdzie można znaleźć wiele sklepów, restauracji i hoteli, jak obiekty w samej portu są dość ograniczone. Istnieje kilka promy z Patras do innych greckich i włoskich miast z usługami funkcjonujących przez cały rok.

Brindisi Przewodnik

Port we wloskim miescie Brindisi lezy na wybrzezu Adriatyku, w regionie Apulia. Podobnie jak wiele innych miast na wybrzezu Adriatyku Apulii, historia Brindisi jest nierozerwalnie związana z ziemia lezaca na wschód. Dzieki swojemu duzemu naturalnego portu, miasto zawsze bylo i nadal jest jednym z najwazniejszych portow wloskich. Dziś jest głownym punktem wyjscia dla promow udajacych sie do Grecji i na Balkanach, ale w jezyku greckim, w szczegolności w czasach rzymskich i sredniowieczu, sluzyl do wielu innych celow. Jest wiele rzeczy do zrobienia i zobaczenia w miescie w tym Castello Svevo Zamek Grande (lub) i Zamek Aragonii.Pierwszy zostal zbudowany przez cesarza Fryderyka II i ma plan trapezu z masywnych kwadratowych wiez. Ten ostatni zostal zbudowany przez krola Ferdynand I w koncu XV wieku na wyspie S. Andrea.

Z portu miasta, prom plynie do takich miejsc jak Paksos, Korfu, Igoumenitsa i Patras, Zakynthos.