Neapol Beverello do Trapani Prom

Neapol Beverello Trapani polaczenie laczy Wlochy z Sycylia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Liberty Lines Fast Ferries. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 7 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Neapol Beverello Trapani zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Neapol Beverello do Trapani Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy na Sycylię.

Neapol Beverello - Trapani Armatorzy Promowi

  • Liberty Lines Fast Ferries
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 7 godz
    • Uzyskaj cenę

Trapani Przewodnik

Znany jako "Miasto mórz Dwóch", Trapani to miasto portowe w zachodniej Sycylii, zdominowany przez wieże Ligny i przez Lazzaretto. Z jego arabskimi konturów i atmosfery, Zachodnia Sycylia jest owinięty w kolory i zapachy Afryki.Ziemia historycznie związane z morzem, jej nadmorskich miejscowości wywodzi się z dawnych portów handlowych w otoczeniu małych wioskach rybackich;Krajobraz charakteryzuje się lśniące białe soli patelnie, które ustawione na scenie wspaniałe zachody słońca. Dzięki jego strategiczne położenie, starożytny Drepanon (jego oryginalna nazwa) był pierwotnie placówka rynku Erice, a następnie fenicki portem handlowym. Następnie stał prowincja rzymska, ale najgłębszy nadruk był na mieście przez kolejne trzy wieki panowania arabskiego. Około Trapani, atrakcji należą otoczonego murami wzgórza miasteczka Erice, Marsala (słynie z wina) oraz starożytną grecką miejsce Selinunte. Jeden z najlepszych wycieczek - i stanowi doskonałą bazę wypadową na kilka dni - to trzy wyspy archipelagu tuż przy wybrzeżu, Egady. Dwóch z wysp można dojechać z Trapani w zaledwie pół godziny.