Langnas
Naantali
Promy do Finlandia
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Langnas Naantali

Langnas Naantali polaczenie laczy Wyspy Alandzkie z Finlandia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Finnlines. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 4 godziny 40 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Langnas Naantali zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Alandzkie do Finlandii.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Langnas do Naantali?

Czas przeprawy promowej z Langnas do Naantali wynosi około 4h 40m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Langnas do Naantali i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Langnas do Naantali?

Cena promu z Langnas do Naantali może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Langnas do Naantali wynosi 80 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Langnas a Naantali?

Jest 1 operator promowy dla Langnas do Naantali i jest to
  • Finnlines

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Langnas do Naantali?

Zarezerwuj promy z Langnas do Naantali poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Langnas do Naantali?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Langnas do Naantali z
  • Finnlines

Czy można zabrać samochód na prom z Langnas do Naantali?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Langnas do Naantali z
  • Finnlines

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Langnas do Naantali?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Finnlines

Jak daleko jest Naantali od Langnas?

Odległość pomiędzy Langnas a Naantali wynosi około 106 mil morskich.

Langnas - Przewodnik

Fińskie miasto i port Langnas jest regionem Lumperland i znajduje się na wschodniej stronie Lumperland. Miasto jest siedzibą najstarszego kościoła w regionie. Kościół pod wezwaniem św Andrzeja, sięga 1720 roku. W 1960 roku nowy terminal promowy został zbudowany w miejscowości, która została zaprojektowana przez architekta Bengt Lundsten. W użytku byl między 1965 i 1975, terminal został zamknięty, a następnie całkowicie usunięty w roku 1993. W celu dostosowania się do dużych promów wycieczkowych, które działają na trasie Sztokholm do Turku, nowy terminal został wybudowany w 1999 roku. Terminal jest również używany jako alternatywa do portu Mariehamn na połączeniach, które maja mniejszy ruchu pasażerski do iz Aland.

Z portu Långnäs, mozna zabrac promy do Sztokholmu i Turku. Odprawa samochodowa w podróży na usługi otwiera sie na 30 minut przed odplynieciem do Sztokholmu i 1 godzinę przed odplynieciem do Turku.


Naantali - Przewodnik

Fińskie miasto Naantali znajduje się w południowo-zachodniej części kraju i jest ważnym miejscem turystycznym.Miasto obejmuje obszar lądowy 311,50 km kw. I większość z tego obszaru znajduje się na wyspach, choć większość ludności żyje na kontynencie. Większość wysp są pokryte lasu i pola uprawne, a kontynent składa się głównie z obszarów mieszkalnych. Jest to jedno z najstarszych miast w Finlandii, a powstała wokół średniowiecznego klasztoru Vallis Gratiae Brigittine, kościoła, który nadal dominuje jego panoramę.Karta została podpisana przez króla Krzysztofa Szwecji, ówczesnego władcy Finlandii w 1443. Klasztor otrzymał prawa handlowe i inne przywileje, oraz miejscowość dookoła niego zaczął się rozwijać.Miasto stało się także ważnym miejscem pielgrzymek.Nazwa Naantali jest wersja Fennicised szwedzkiej nazwy miasta, Nådendal.


Langnas do Naantali Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 17/06/2024 a 23.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Finnlines 02:10 07:15 5 godziny 5 minuty Codzienność
Finnlines 14:50 19:40 4 godziny 50 minuty wt., śr.
Finnlines 15:30 20:10 4 godziny 40 minuty pon., czw., pt., sob., niedz.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.