Niestety, Karlovassi - Sigacik usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Karlovassi - Sigacik

Serwis Karlovassi - Sigacik byl operowany przez Turyol.

Karlovassi - Sigacik trasa nie jest juz aktywna i obecnie nie ma alternatywnych, bezposrednich polaczen promowych pomiedzy Samos,Greece i Turcja. Prosze przejrzec nasze trasy, porty, destynacje lub operatorow promowych, aby zobaczyc czy jest alternatywna opcja lub skorzystaj z linkow na tej stronie, aby uzyskac dodatkowe informacje.

Mozesz takze zarezerwowac bilety na 1000 innych trasach z naszego pola wyszukiwania.

Średnia cena promu Karlovassi Sigacik

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Karlovassi Przewodnik

Karlovassi to miasto na greckiej wyspie Samos na Morzu Egejskim Północnym. Miasto ma długą i bogatą historię w biznesie i kulturze. Aż do początku 20 wieku, miasto bylo znane z garbarni oraz produkcji tytoniu. Muzeum Garbarnia pokazuje długą tradycję, prezentuje narzędzia i metody obróbki skóry i pokazuje turysta gdzie dziesiątki wyrobow byly usytuowane w Samos podczas 20. wieku. Architektonicznie, miasto ma wiele wspaniałych neoklasycznych rezydencji, które można zobaczyć wraz ze szczątkami wielkich fabryk kamienia w "Ormos".

Jako, ze Karlovassi jest dość dużym portem, istnieje wiele połączeń promowych do innych wysp i do Grecji kontynentalnej. Kierunki dostępne z Karlowasi to Pireus, Chios, Fournoi, Agios Kirikos, Evdilos, Syros i Kavala.