COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Jersey - Sark jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Jersey na Sark.

Przewoźnicy Promowi - Jersey - Sark

    • 3 Sailings Weekly 1 hour 10 min
    • Get price

Prom Jersey do Sark

Jersey Sark polaczenie laczy Jersey z Sark. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Manche Iles Express. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 10 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Jersey Sark zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Jersey - Przewodnik

Jersey to dependencja Korony brytyjskiej obejmująca administracyjnie wyspę Jersey, jedną z Wysp Normandzkich oraz kilkadziesiąt sąsiednich, niezamieszkałych wysepek.

Różnorodne pejzaże, bogactwo historyczne i naturalne piękno wyspy stanowią niemałą konkurencję dla innych, często bardziej znanych, wakacyjnych destynacji.


Sark - Przewodnik

Sark jest maly i obraz-pocztowki wyspa, polozona w poblizu obu wysp Jersey i Guernsey. Jednym z Wysp Normandzkich,Sark jest domem dla populacji okolo 700 mieszkancow i jest calkowicie wolny od samochodow, tylko z transportem obejmującej rowery , pojazdw konnych i ciągnow. Sark ma dwa glone obszary, zwane Greater Sark i Little Sark, a te sa polaczone małym skrawku ziemi zwanym Coupee. T on wyspa podlega Seigneur i jest zaledwie 5 km długości, co czyni go najmniejszym państwem europejskim w istnieniu. Główne atrakcje Sark obejmują spektakularne wybrzeże i zaciszne plaże, takich jak Grande Greve Bay, niekończące się natury i piękne tereny otaczające oficjalną rezydencję Seigneur za - XVII wieku La Seigneurie.

Wyspa Sark Shipping Company działa małe promy z Sark do St Peter Port na wyspie Guernsey. Przeprawa trwa 45 minut na 14 km drogi.Szybki prom pasażerski działa również w lecie do Jersey. Również 12-osobowych łodzi, Lady Maris II, działa regularne połączenia z Alderney.