Prom Jersey na Sark

Jersey Sark polaczenie laczy Jersey z Sark. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Manche Iles Express. Polaczenie odbywa sie do 4 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 10 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Jersey Sark zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Jersey - Sark

  • Manche Iles Express
    • 4 przeprawy w tygodniu 1 godz 10 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Jersey Sark

Pokazane ceny reprezentują średnią cenę za bilet w jedna stronę zapłaconą przez naszych klientów na tej trasie. Ceny podane są od osoby.

Sark - Przewodnik

Sark jest maly i obraz-pocztowki wyspa, polozona w poblizu obu wysp Jersey i Guernsey. Jednym z Wysp Normandzkich,Sark jest domem dla populacji okolo 700 mieszkancow i jest calkowicie wolny od samochodow, tylko z transportem obejmującej rowery , pojazdw konnych i ciągnow. Sark ma dwa glone obszary, zwane Greater Sark i Little Sark, a te sa polaczone małym skrawku ziemi zwanym Coupee. T on wyspa podlega Seigneur i jest zaledwie 5 km długości, co czyni go najmniejszym państwem europejskim w istnieniu. Główne atrakcje Sark obejmują spektakularne wybrzeże i zaciszne plaże, takich jak Grande Greve Bay, niekończące się natury i piękne tereny otaczające oficjalną rezydencję Seigneur za - XVII wieku La Seigneurie.

Wyspa Sark Shipping Company działa małe promy z Sark do St Peter Port na wyspie Guernsey. Przeprawa trwa 45 minut na 14 km drogi.Szybki prom pasażerski działa również w lecie do Jersey. Również 12-osobowych łodzi, Lady Maris II, działa regularne połączenia z Alderney.