Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Sark?

  • Sark - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Sark przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Sark - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Sark - Rozkłady

Sark - Przewodnik

Sark - Przewodnik

Sark to czwarta co do wielkości wyspa należąca do archipelagu Wysp Normandzkich, dependencja i administracyjnie część Baliwatu Guernsey (który sam jest z kolei dependencją Korony Brytyjskiej). Wyspa Sark jest położona na Kanale La Manche 32 kilometry od wybrzeża Normandii, 22 kilometry od wyspy Jersey i 10 kilometrów od wyspy Guernsey. Na Sarku obowiązuje zakaz poruszania się samochodami, nie można również używać helikopterów (oba zakazy są łamane na wyspie Brecqhou). Jako powszechny środek transportu wykorzystywane są zaprzęgi konne i rowery, a jedynymi pojazdami mechanicznymi z silnikiem dopuszczonymi do ruchu są ciągniki rolnicze wykorzystywane w pracach polowych. Największe dochody mieszkańcy wyspy czerpią z turystyki i operacji finansowych.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.