Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3035 trasach i z 658 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Islandia

Islandia to wulkaniczna wyspa i kraj położony w północnej części Atlantyku między Grenlandią i Norwegią. W ostatnich latach kojarzy się z wybuchem wulkanu, który sparliżował przestrzeń powietrzną nad Europą lub z entuzjastycznymi fanami futbolu, którzy jak Wikingowie dopingowali swoją reprezentacje na Euro 2016 we Francji.

Co można zobaczyć i robić w Islandii?

Islandię charakteryzuje dziewiczy krajobraz z wulkanami, lodowcami, gejzerami oraz Zorza Polarna. Amatorom naturalnych atrakcji nie zbraknie emocji przy obserwacji Aurora Borealis lub kąpieli w gorącym źródle w zimowej scenerii. Do popularnych atrakcji należą też obserwacja wielorybów, wycieczki na lodowiec, nurkowanie lub safari quadami. Nie można zapomnieć również o pobycie w geotermalnym spa Blue Lagoon.

Jak się poruszać po Islandii?

Po Islandii najlepiej poruszać się samochodem, chociaż linie autobusowe łączą główne miasta z atrakcjami turystycznymi. Na wyspie brak lini kolejowych.

Kiedy najlepiej kupić bilet na prom do Islandii?

Direct Ferries zaleca kupić bilet promowy na Islandię z wyprzedzeniem od planowanej daty przeprawy, aby zapewnić sobie miejsce na promie i zaoszczędzić. Na niniejszej stronie znajdziesz trasy promowe na Islandię oraz połączenia krajowe na lokalne wyspy. Kliknij na trasę promową, aby dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć graf z średnimi cenami promów w każdym miesiącu w roku.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

  • Seatours
    • Uzyskaj cenę

Islandia - Trasy i Porty