Hirtshals do Langesund Prom

Hirtshals Langesund polaczenie laczy Dania z Norwegia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Fjord Line. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 4 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Hirtshals Langesund zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Hirtshals do Langesund Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Dania do Norwegii.

Hirtshals - Langesund Armatorzy Promowi

  • Fjord Line
    • 7 przeprawy w tygodniu 4 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Hirtshals Langesund

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Hirtshals Langesund to samochod + 2 pasazerów.

Hirtshals Przewodnik

Hirtshals to miasto i port położony na wybrzeżu Skagerrak na wyspie Vendsyssel-Thy, który jest na górze Półwyspu Jutlandzkim w północnej Danii. Miasto jest chyba najbardziej znane z rybołówstwa i portu promowego. Rybołówstwo odgrywa dużą rolę dla miasta i jego mieszkańców, podobnie jak turystyka i wynajem domków letnich. W związku z połączeniami promowymi z Norwegia, sklepy w Hirtshals rozwijaja się na dużą skale turystów, szczególnie Norwegów, którzy kupuja w małym miasteczku przez cały rok. Nordsoen Oceanarium jest jednym z największych akwariów w Europie i można je znaleźć w mieście. Akwarium ma ponad 70 różnych gatunków w swojej kolekcji.

Port jest pełen zajęć i atmosfera jest autentyczna. Podczas wizyty w Hirtshals ciesz się naturalnym otoczeniem, które jest idealne dla wielu zajęć na świeżym powietrzu.

Z portu odpływają do Bergen, Kristiansand, Stavanger, Langesund, Larvik, Seydisfjordur i Tórshavn

Langesund Przewodnik

Norweski miasta i portu Langesund jest stare i urokliwe nadmorskie miasto sięga 1765 roku i jest centrum administracyjnym regionu.Miasto ma bogatą tradycję jako port dla drzewnego, przemysłu stoczniowego i lodu, a znajduje się na fiord o tej samej nazwie. W centrum miasta znajduje się wiele dobrze zachowanych i odrestaurowanych budynków sięga końca 18 wieku. W okolicy Langesund jest również znany ze swoich interesujących flory i geologii. Langesund może pochwalić się większą liczbą dni słonecznych niż w jakimkolwiek innym nadmorskim miasteczku w Norwegii i toczy z gości od maja do sierpnia.Scena kulturalna ożywa każdego lata, kiedy miasto jest gospodarzem wielu koncertach i festiwalach, w tym Międzynarodowego Festiwalu Shanty i owoce morza i festiwalu Fish.

Lokalnego portu oferuje usługi promowe przez cały rok do Hirtshals w Danii.Prom ma 4 krótkie przestrzenie pobyt parkingowe na zewnątrz terminalu. W środku znajdują się automaty z przekąskami i napojami.