COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Halmstad - Grenaa jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja do Danii.

Na pokładzie promów

Przewoźnicy Promowi - Halmstad - Grenaa

    • 16 Sailings Weekly 4 hr 35 min
    • Get price

Prom Halmstad do Grenaa

Halmstad Grenaa polaczenie laczy Szwecja z Dania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 16 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 4 godziny 35 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Halmstad Grenaa zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Grenaa - Przewodnik

Duńskie miasto Grenaa jest portem morskim na wschodnim wybrzeżu Półwyspu Jutlandzkiego i jest największym miastem w regionie. Grenaa Kościół w centrum miasta ma jeden z najlepszych organów i carillon z 42 dzwonami z brązu i jest warte odwiedzenia. W mieście znajduje się również na Kattegatcentret, akwarium znajduje się nad morzem z dużych rekinów i naciskiem na Nordic ryb słonowodnych oraz Muzeum Osjylland-Grenaa w mieście. Spacerując po mieście można zobaczyć wiele dzieł sztuki na wystawie. Innym popularnym miejscem w mieście jest 5 km piaszczysta plaża wraz z wielu pięknych domków, które są dostępne do wynajęcia.

Grenaa jest podłączony promem do Varberg w Szwecji i wyspy Anholt.Terminal promowy znajduje się blisko centrum Grenå i otwiera na godzinę przed promów wyjazdu. Bilety można kupić na poziomie 2, to także miejsce gdzie możesz wsiąść na prom w przypadku podróży bez samochodu.