grimaldi_lines_euroferry_olympia

Euroferry Olympia

Ten prom nie jest już obsługiwany przez Grimaldi Lines.

Przewodnik ten miał zastosowanie wyłącznie wtedy gdy statek był prowadzony przez Grimaldi Lines. Informacje te nie powinny być stosowane jako przewodnik po usługach oferowanych obecnie lub w przyszłości.

Dawniej znany jako Transeuropa, Olympia to nowy statek, który został zbudowany w 1996r działający na popularnej trasie między południowymi Włochami a Grecją. Olympia ma pojemność 558 pasażerów i ma ponad 2000 metrów garażu dla samochodów.

Kabiny/ Miejsce siedzące

Na pokładzie znajduje się 188 łóżek, oraz 34 kabiny wewnętrzne, zewnętrzne i dla niepełnosprawnych - wszystkie wyposażone w łazienki. Olympia posiada również 413 wygodnych foteli lotniczych do wypoczynku w czasie podróży.

Uwaga: Staralismy sie aby nasz Euroferry Olympia przewodnik byl jak najbardziej dokladny jednakze rodzaj oraz dostepnosc uslug i rozrywek moze roznic sie w zaleznosci od statku, daty podrozy czy oferty na dany sezon. Przewozik zastrzega sobie prawo zmiany warunkow, statku oraz uslug bez wczesniejszego powiadomienia.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Na pokładzie Euroferry Olympia

grimaldi_lines_euroferry_olympia_cabin grimaldi_lines_euroferry_olympia_reception grimaldi_lines_euroferry_olympia_restaurant

Euroferry Olympia Opinie

Nie mamy opinii o tym statku, prosze sprobowac pozniej!