COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Grenaa - Varberg jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Grenaa do Varberg - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Dania do Szwecji.

Na pokładzie promów

Przewoźnicy Promowi - Grenaa - Varberg

    • 14 Sailings Weekly 4 hr 15 min
    • Get price

Prom Grenaa do Varberg

Grenaa Varberg polaczenie laczy Dania z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 4 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Grenaa Varberg zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Grenaa - Przewodnik

Grenaa jest miastem i portem, ktore znajduje się na wschodnim wybrzeżu półwyspu Jutlandii w Danii. Grenaa jest największym miastem w regionie i dlatego jest głównym centrum handlowym. Spacerując po mieście można zobaczyć wiele dzieł sztuki na wystawie. Grenaa Kościół w centrum miasta ma jeden z najlepszych organów i carillon z 42 dzwonami z brązu. Mozesz także znaleźć Kattegatcentret, akwarium, ktore znajduje się nad morzem z dużych rekinów i rybami słonowodnymi, oraz Muzeum Osjylland-Grenaa. PIecio kilometrowa, piaszczysta plaża jest główną atrakcją dla turystów, podobnie jak wiele pięknych domków, które są dostępne do wynajęcia.

Grenaa jest połączony promem do Varberg w Szwecji i na wyspe Anholt.


Varberg - Przewodnik

Szwedzkie miasto Varberg znajduje się w Halland. Varberg był dość mały, ale to było najważniejszym miastem w North Halland. W 19 wieku gospodarka miasta został uzupełniony o uzdrowisku. Główne działania były kąpiele w morzu i kąpieli i zabiegów w łaźniach termalnych.Zimnej łaźni pochodzący z 1903 roku, a od 1925 na gorąco łaźni są nadal w użyciu, obok nowoczesnych nowych obiektów. Varberg jest chyba miasto w Szwecji, która ma najsilniejsze tradycje uzdrowiskowe. W ostatnich latach znacznie wzrosła Varberg i jest dziś średniej wielkości szwedzkie miasto z handlu i turystyki jako jego dominujących branż. Jest to stosunkowo duży port z połączeń promowych do Danii. Centrum miasta jest nadal charakteryzuje się niewielką skalę z placu i jej rynku w soboty stanowiącej naturalną centrum miasta.