Prom Grenaa do Varberg

Grenaa Varberg polaczenie laczy Dania z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 4 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Grenaa Varberg zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Grenaa - Varberg

  • Stena Line
    • 14 przeprawy w tygodniu 4 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Grenaa Varberg

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Grenaa Varberg to samochod + 2 pasażerów.

Grenaa - Przewodnik

Grenaa jest miastem i portem, ktore znajduje się na wschodnim wybrzeżu półwyspu Jutlandii w Danii. Grenaa jest największym miastem w regionie i dlatego jest głównym centrum handlowym. Spacerując po mieście można zobaczyć wiele dzieł sztuki na wystawie. Grenaa Kościół w centrum miasta ma jeden z najlepszych organów i carillon z 42 dzwonami z brązu. Mozesz także znaleźć Kattegatcentret, akwarium, ktore znajduje się nad morzem z dużych rekinów i rybami słonowodnymi, oraz Muzeum Osjylland-Grenaa. PIecio kilometrowa, piaszczysta plaża jest główną atrakcją dla turystów, podobnie jak wiele pięknych domków, które są dostępne do wynajęcia.

Grenaa jest połączony promem do Varberg w Szwecji i na wyspe Anholt.

Varberg - Przewodnik

Szwedzkie miasto Varberg znajduje się w Halland. Varberg był dość mały, ale to było najważniejszym miastem w North Halland. W 19 wieku gospodarka miasta został uzupełniony o uzdrowisku. Główne działania były kąpiele w morzu i kąpieli i zabiegów w łaźniach termalnych.Zimnej łaźni pochodzący z 1903 roku, a od 1925 na gorąco łaźni są nadal w użyciu, obok nowoczesnych nowych obiektów. Varberg jest chyba miasto w Szwecji, która ma najsilniejsze tradycje uzdrowiskowe. W ostatnich latach znacznie wzrosła Varberg i jest dziś średniej wielkości szwedzkie miasto z handlu i turystyki jako jego dominujących branż. Jest to stosunkowo duży port z połączeń promowych do Danii. Centrum miasta jest nadal charakteryzuje się niewielką skalę z placu i jej rynku w soboty stanowiącej naturalną centrum miasta.