Prom Gandia na Formenterę

Gandia Formentera polaczenie laczy Hiszpania z Formentera. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Trasmediterranea. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 4 godziny 1 minuta.

Dlugosc przeplyniecia Gandia Formentera zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Gandia - Formentera

  • Trasmediterranea
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 4 godz 1 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Gandia Formentera

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Gandia Formentera to samochod + 2 pasażerów.

Formentera - Przewodnik

Formentera jest znany jako ostatni śródziemnomorskiego raju, ponieważ nie był w stanie połączyć turystykę z ochroną środowiska.Wyspa należy do Balearów w Hiszpanii i jest około 20 km długości i jest około 6 km na południe od Ibizy. Formentera można dotrzeć tylko łodzią z Ibizy, ale to sprawia, że niedostępność spokojne miejsce, gdzie można uciec od stresu i przeludnienia. Goście mogą korzystać z wyspy na przejażdżce rowerowej lub pływanie z jej więcej niż 20 km od plaż z białym piaskiem i krystalicznie czystą wodą.Tajemnica istnienia czystego morza i długich plaż Formentera, co znaczą go od reszty Morza Śródziemnego, jest łąka posidonea który otacza wyspę, naturalną oczyszczalnię, która oczyszcza wodę i umożliwia piasek się osadza się na wybrzeżu. To prawdziwy podwodny dżungla, wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 1999 roku.

Czas przejście promem na Ibizie jest około 30 minut.