Frederikshavn do Göteborg Prom

Frederikshavn Göteborg polaczenie laczy Dania z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 42 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Frederikshavn Göteborg zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Frederikshavn do Göteborg Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Dania do Szwecji.

Frederikshavn - Göteborg Armatorzy Promowi

  • Stena Line
    • 6 Przeprawy Dziennie 3 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Frederikshavn Göteborg

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Frederikshavn Göteborg to samochod + 2 pasazerów.

Frederikshavn Przewodnik

Frederikshavn to miasto w Danii, znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu półwyspu Jutlandii na północy Danii. Nazwa miasta przekłada się na "Frederika Harbour". Port miasta jest ważnym węzłem komunikacyjnym z jego połączeniami promowymi do Szwecji i Norwegii. Miasto znane jest również z połowów. Do głównych atrakcji miasta należą Palm Beach, z jego 100 obsadzonymi palmami, Muzeum Posiadłość Bangsbo, Muzeum Sztuki Frederikshavn, Frederikshavn Shipyard Historical Society, Festiwal Tordenskiold i półrocznego Lighting Festival.

Czas podróży do Norwegii trwa pomiędzy 9 a 12 godzin i do Szwecji pomiędzy 2 a 3 godziny. Istnieją również promy na Læsø, wyspe w środku Kattegat (czas podróży 90 minut) i do małego Hirsholmene, ktore znajduje się w cieśninie Kattegat około 7 km na północny wschód od Frederikshavn.

Göteborg Przewodnik

Göteborg jest drugim co do wielkości miastem Szwecji i znajduje się na zachodnim wybrzeżu Szwecji, z fantastycznym archipelagu które jest łatwo dostępne przez 30 minut jazdy tramwajem od centrum miasta. Latem, Göteborg gospodarze liczba międzynarodowych festiwalach muzycznych i dużej arenie koncerty prawo centrum miasta. Niektóre z festiwali m.in. nagradzanego Way Out West, Metaltown i Summerburst elektroniczny Festiwalu Tańca. Bardziej intymne imprezy klubowe i występy DJ-ów można znaleźć na barów i klubów nocnych w mieście. Dla tych gości spragnionych wielkich zewnątrz, wyspy poza Göteborgu tworzą jeden z najpiękniejszych archipelagów w Europie. Obejmują one około 10.000 piękne wysepki granitowe, prawie gładkie świadczonych w epoce lodowcowej.

Ze względu na kluczowych lokalizacji w Göteborgu w centrum Skandynawii, handlu i wysyłki zawsze odgrywały ważną rolę w historii gospodarczej miasta, a oni nadal to robić. Port Göteborg stał się największym porcie w Skandynawii. Są tam codziennie promy z Kilonii w Niemczech i Frederikshavn w Danii. Turyści powinni mieć możliwość korzystania archipelag po przybyciu promem. Po przyjeździe, jesteś tylko rzut kamieniem od centrum miasta z całego miasta ma do zaoferowania.