Jak zarezerwować Eurotunnel do Folkestone

Z naszym przewodnikiem Eurotunnel do Folkestone zaplanujesz swoją podróż Eurotunnelem do Anglii.

Nie tylko dostaniesz cene Eurotunnelu na wybrane polaczenie, ale rowniez pokazemy Ci ceny na Eurotunnely do Folkestone z czasem przyblizonym do wybranego oraz przeplyniecia do alternatywnych miejsc aby upewnic sie ze dostaniesz najlepsza oferte dla swojej wycieczki.

Dzięki naszej porównywarce cen szybko i łatwo znajdziesz połączenie na Eurotunnel do Folkestone oraz kupisz bilet na wybraną trasę. Z directferries.pl oszczędzisz czas i pieniądze przy rezerwacji przeprawy Eurotunnelowej na swoją podróż.

Eurotunnely do Folkestone

Kliknij aby zobaczyć mapę

Alternatywny Eurotunnel do Folkestone

Folkestone - Rozkłady

 • Eurotunnel Calais do Folkestone
  • 53 przeprawy dziennie 35 min
  • Uzyskaj cenę

Eurotunnel do Folkestone - opinie

 • "Podróż Euro Tunelem 15.03.2020"

  Punktualnie, szybko, bezpiecznie

  Marcin płynął Eurotunnel do Folkestone na statku Le Shuttle

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Super"

  Szybko tanio bezpiecznie

  Opinia anonimowa płynął Eurotunnel do Folkestone na statku Le Shuttle

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Zdecydowanie polecam!!!"

  Jechaliśmy eurotunelem po raz pierwszy, wiec byliśmy lekko zdenerwowani czy sie nie pogubimy. Zupełnie niepotrzebnie - ilość i przejrzystość tablic informacyjnych, bardzo pomocna, serdeczna obsługa /byliśmy na miejscu dużo przed wyznaczonym czasem i zaproponowano nam przejazd wcześniejszym pociągiem, na który były miejsca/ spowodowały, ze podróż przeszła szybko i przyjemnie.

  Grzegorz płynął Eurotunnel do Folkestone na statku Le Shuttle

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Nie dopracowana zmiana zarezerwowanego biletu na Eurotunel"

  Ogólni jestem zadowolony z przejazdu Eurotunelem szybko i bez problemu,tylko jeden problem jest jak w temacie podałem A mianowicie zakupilem pierwszy bilet na Eurotunel i przy rezerwacji na tabeli wykazującej wyjazd w danym dniu pokazanych było kilka możliwych kursów . J mimo ze wpisałem prawidłowo w wyszukiwarkę to w wykazie podane były również odwrotne kursy pociągow które mnie zmyliły ponieważ wiekszą uwagę zwrociłem na godz.wyjazdu i powrotu i zarezerwowałem pomyłkowo odwrotny kurs najwpierw z Calais do Folkenstone a powrót z Folkenstone do Calais.Pytanie dla czego nie moge dokonać zmiany biletu dosłownie kilka minut po zorientowaniu się o błędzie tylko muszę wykupić drugi bilet i dokonać przejazdu na tym bilecie żeby poprosić o zwrot za nie wykorzystany pierwszy bilet.To jest po prostu dziwne przecież już kupiłem drugi bilet więc skasujci pierwszy i po sprawie tym samym zwalniam miejsce źle zarezerwowane biletu ,właśnie tego nie mogę pojąć .No chyba że po prostu Eurotunel nie prowadzi żadnych poprawek i zwrotów???? ale o tym się mówi.

  Janusz płynął Eurotunnel do Folkestone na statku Le Shuttle

  Przeczytaj Więcej Zwiń