brittany_ferries_etretat

Etretat

Obsługiwane przez Brittany Ferries z Le Havre Portsmouth & Portsmouth Santander

Brittany Ferries oferuje wygode na calym statku podrozujacym z Portsmouth do Santander i Le Havre. Etretat moze przewozic do 375 pasazerow i 200 samochodow w swoich garazach. Na pokladzie znajduje sie samoobslugowa restauracja, bar, sala gier, butik, salon filmowy oraz 103 kabin o roznej wielkosci do wyboru na relaksujacy i komfortowy pobyt.

Kabiny/ Miejsce siedzące

Istnieje szeroki wybór kabin dostępnych na pokładzie, Etretat oferuje 4. osobowe kabiny wewnętrzne i zewnętrzne, z których wszystkie wyposażone są w łazienki i są klimatyzowane. Łóżeczka dla dzieci dostępne są na życzenie. Kabiny są dostępne również dla osób niepełnosprawnych. Jeśli nie chcesz zarezerwować kabiny, jest wiele wolnych miejsc siedzących w salonach na statku.

Dostepnosc

Statek jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych, z parkingiem blisko windy dla wózków inwalidzkich oraz posiada specjalnie wyposażone kabiny. Prosimy o kontakt z operatorem przed wyjazdem, jeśli potrzebujesz tych usług.

Uwaga: Staralismy sie aby nasz Etretat przewodnik byl jak najbardziej dokladny jednakze rodzaj oraz dostepnosc uslug i rozrywek moze roznic sie w zaleznosci od statku, daty podrozy czy oferty na dany sezon. Przewozik zastrzega sobie prawo zmiany warunkow, statku oraz uslug bez wczesniejszego powiadomienia.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Etretat Opinie

Nie mamy opinii o tym statku, prosze sprobowac pozniej!