brittany_ferries_baie_de_seine

Baie de Seine

Obsługiwane przez Brittany Ferries z Bilbao Portsmouth & Le Havre Portsmouth

Baie de Seine jest drugim statkiem Brittany Ferries to flota "économie" bez luksusów, aczkolwiek oferuje proste, ale bardzo wygodne usługi. Dawniej z DFDS Seaways jako Sirena, Baie de Seine ma pojemność pasażerską 610 i dostępność dla ponad 200 pojazdów. Na pokładzie znajdziesz samoobsługowa restaurację, mały bar i kawiarnię, butik, ograniczoną liczbę miejsc, zakres kabin z łazienką, bezpłatnym dostępem do Internetu Wi-Fi oraz placem zabaw dla dzieci.

Kabiny/ Miejsce siedzące

Istnieje szeroki wybór kabin dostępnych na pokładzie, z Baine'a de Seine oferuje 2. 3. i 4. osobowe kabiny wewnętrzne i zewnętrzne kabiny, z których wszystkie wyposażone są w łazienki i są klimatyzowane. Łóżeczka dla dzieci dostępne są na życzenie. Kabiny są dostępne również dla osób niepełnosprawnych.

Dostęp do cateringu

Restauracja samoobsługowa znajduje się na pokładzie 8, która oferuje szeroki wybór smacznych posiłków na ciepło i na zimno, a także przekąski i desery. Jeśli wolisz, udaj się do baru z widokiem na łuk pokładu, który oferuje szeroki wybór piw, win francuskich, napoje bezalkoholowe i lekkie przekąski lub do kawiarni pod pokładem.

Zakupy

Butik oferuje pasażerom możliwość zakupu prezentu dla siebie lub innych. Możesz wybrać przedmioty, takie jak wódki, wina, tytoń, perfumy i kosmetyki oraz wiele innych w bardzo dobrych cenach.

Dostepnosc

Statek jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych, z parkingiem blisko windy dla wózków inwalidzkich oraz posiada specjalnie wyposażone kabiny. Prosimy o kontakt z operatorem przed wyjazdem, jeśli potrzebujesz tych usług.

Uwaga: Staralismy sie aby nasz Baie de Seine przewodnik byl jak najbardziej dokladny jednakze rodzaj oraz dostepnosc uslug i rozrywek moze roznic sie w zaleznosci od statku, daty podrozy czy oferty na dany sezon. Przewozik zastrzega sobie prawo zmiany warunkow, statku oraz uslug bez wczesniejszego powiadomienia.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Na pokładzie Baie de Seine

brittany_ferries_baie_de_seine_bar brittany_ferries_baie_de_seine_outisde brittany_ferries_baie_de_seine_reading_lounge brittany_ferries_baie_de_seine_restaurant brittany_ferries_baie_de_seine_self_service

Baie de Seine Opinie

Nie mamy opinii o tym statku, prosze sprobowac pozniej!