Brindisi do Zakynthos Prom

Brindisi Zakynthos trasa promowa laczy Wlochy z Wyspy Jońskie i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. European Seaways obsluguje do 1 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 17 godziny 15 minuty gdy Red Star Ferries serwis operuje do 1 razy w tygodniu trwajacym od 17 godz.

To daje 2 przeplyniecia tydzien na trasie Brindisi Zakynthos pomiedzy Wlochy i Wyspy Jońskie. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Brindisi - Zakynthos Armatorzy Promowi

  • European Seaways
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 17 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę
  • Red Star Ferries
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 17 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Brindisi Zakynthos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Brindisi Zakynthos to samochod + 2 pasazerów.

Brindisi Przewodnik

Brindisi to miasto polozone w regionie Apulia we Wloszech na wloskim wybrzezu Adriatyku. Port miasta odgrywa wazna role w handlu w regionie z Grecji i na Bliskim Wschodzie. Port jest naturalnym portem, ktory wnika gleboko w wybrzezu Adriatyku. Miasto zachowuje wazne znaleziska archeologiczne, zwlaszcza na polnocnym wybrzezu, gdzie znajduje sie wiele duzych wydm i plaze. Agroturystyka odgrywa wazna role z wina (wino Appia) lub oliwy z oliwek (oleju Collina di Brindisi). Wakacje w Brindisi, pozostaja jednak w duzym stopniu zalezne od turystow wloskich (74%, w porownaniu z 26% popytu zagranicznego) i jest bardzo sezonowe.

Przejazdy z Brindisi do Kefalonia sa obslugiwane przez Maritime My Way Ferries. SNAV Aliscafi swiadczy uslugi z Brindisi do Paxi i Korfu w Grecji wraz z Fragline, Blue Star Ferries i Hellenic Mediterranean Lines, ktore obsluguja rowniez uslugi na Korfu. Liczne firmy promowe laczenia Brindisi z Igoumenitsa (Grecja) i grecka wyspa Zante mozna dojechać z Hellenic Med. Lines. Adriatica di Navigazione i Hellenic Mediterranean Lines uruchomily rejsy do Patras.

Zakynthos Przewodnik

Grecka wyspa Zakynthos lub Zante jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej popularnych wysp Morza Jońskiego. Znajduje się w południowej części wyspy Kefalonia, jest znana na całym świecie z krystalicznie czystej wody i intensywnym życiem nocnym, które sprawia, że jest częstym celem dla młodych turystów. Wrak jest najsłynniejszej plaży na wyspie, ze złotym piaskiem i błękitnymi wodami egzotycznych. Nie przegap wycieczkę statkiem do Shipwreck i Błękitnych Jaskiń W wakacje Zakintos. Inne wielkie plaż na wyspie to Vassilikos, Gerakas, Spiantza i innych miejsc na południowej stronie. Ze względu na ich miękkim piasku i czystej wody, te plaże są wykorzystywane jako miejsc lęgowych dla Karetta znany jako Caretta-Caretta.

Zakynthos posiada dwa porty.Główny port znajduje się w mieście Zakynthos z drugiej, w miejscowości Agios Nikolaos. Od głównego portu jest podłączenie do portu w Kyllini, który jest zwykle trasy dla przybyłych na wyspę z morza z lądem. Z portu w Agios Nikolaos jest podłączenie do portu Pesada na wyspie Kefalonia.