Niestety, Bojden - Fynshav usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Bojden - Fynshav

Serwis Bojden - Fynshav byl operowany przez AlsFærgen, BornholmerFærgen & Scandlines.

Bojden - Fynshav trasa nie jest już aktywna i obecnie nie ma alternatywnych, bezpośrednich polączeń promowych pomiędzy Dania i Dania. Prosze przejrzeć nasze trasy, porty, destynacje lub operatorow promowych, aby zobaczyć czy jest alternatywna opcja lub skorzystaj z linków na tej stronie, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Możesz także zarezerwować bilety na 1000 innych trasach z naszego pola wyszukiwania.

Bojden - Przewodnik

Bojden to male miasto i port polozony na wyspie Fionii, w Danii. Maly port ma polaczenie malych komercyjnych statkow rybackich i lodzi rekreacyjnych. W poblizu portu mozna zazwyczaj mieszkancy spedzajac czas towarzysko. Fionia (Fyn) jest druga co do wielkosci wyspa w Danii, polozona miedzy wyspa Zelandii i kontynentalna Dania (Jutlandii). Zwiedzajacy moga tam zobaczyc, dlaczego nazywa sie ja wyspa ogrodow Danii, z lagodnymi wzgorzami, sadami, zywoplotami i strzecha oraz szachulcowe zabudowaniami.

Bojden jest polaczony z wyspa Als z kilkoma malymi promami samochodowych, ktore kursuja co godzine w ciagu dnia. Przeprawa trwa okolo 45 minut. Na pokladzie jest mala kawiarnia, a rejs jest jednym z bardziej malowniczych przejazdzek promowych w Danii.

Fynshav - Przewodnik

Fynshav to miasto położone na duńskiej wyspie Als, która leży na Morzu Bałtyckim, na wschodzie Półwyspu Jutlandzkiego.Miasto i okolice, zdominowany przez wzgórza i lasy, jest wypełniony flory i fauny i jest popularnym miejscem dla miłośników przyrody.Klimat na wyspie jest łagodny, a to doprowadziło do wzrostu roślin egzotycznych, nie znaleziono nigdzie indziej w Danii.

Als leży na wschód przy Półwyspie Jutlandzkim w mieście Sønderborg, i na północ od niemieckiego wybrzeża w Szlezwiku. Zajmuje powierzchnię 321 km kw., Wyspy ma całkowitą zamieszkuje około 50.000 i obejmuje Gmina Sønderborg jako ze stycznia 2007 r.

Na północy i wschodzie wyspy są wody Mały Bełt, na południu jest fiordu Flensborg, a na zachodzie jest Als Fjord i Als Strait.

Trasa promem z Bojden na zachodnim wybrzeżu Fionii do Fynshav na wyspie Als, pozwala na skróty z Fionii do południowej Jutlandii i Niemiec bez konieczności jazdy w poprzek Lillebæltsbroen. Prom kursuje Bojden czy Fynshav co dwie godziny, na godzinę. Jednak w ciągu dnia w okresie letnim, dwa promy eksploatować trasę Bojden-Fynshav z wyjazdów godzinowych.