Bari do Zakynthos Prom

Bari Zakynthos polaczenie laczy Wlochy z Wyspy Jońskie. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Ventouris Ferries. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 19 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Bari Zakynthos zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Bari - Zakynthos Armatorzy Promowi

  • Ventouris Ferries
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 19 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Bari Zakynthos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Bari Zakynthos to samochod + 2 pasazerów.

Bari Przewodnik

Bari jest stolica prowincji Bari i regionu Apulia nad Adriatykiem we Wloszech. Miasto slynie z portu i jego uniwersytetu. Niektore z glownych atrakcji turystycznych w miescie to Basilica di San Nicola i Katedra w Bari. Basilica di San Nicola zostala zalozona w 1087, aby otrzymac szczatki swietego Mikolaja, ktore obecnie znajduja sie pod oltarzem w krypcie. BUdowe Katedry w Bari, ktora poswiecona jest sw Sabinus z Canosa rozpoczeto w 1034 i zakonczono w 1178 roku po zniszczeniu oryginalnego budynku w 1156 roku.

Port w Bari jest jednym z najwazniejszych portow w regionie, i stoi jako brama miedzy Wlochami i na Bliskim Wschodzie i Balkanami. Istnieja dwa oddzielne porty w miescie Bari. W poblizu starego miasta, Stary Port jest uzywany do malych statkow i lodzi rybackich, podczas gdy Nowy port jest zarezerwowany dla duzych promow pasazerskich. Miejsca docelowe to Durres, Igoumenitsa, Kefalonia, Korfu, Patras, Kotor i Dubrownik. Przejazdy do Korfu trwaja 8 godzin i sa dostepne tylko w miesiacach letnich. Rejs do Igoumenitsa trwa 9 godzin i 30 minut, i także dostepny jest w okresie letnim.

Zakynthos Przewodnik

Grecka wyspa Zakynthos lub Zante jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej popularnych wysp Morza Jońskiego. Znajduje się w południowej części wyspy Kefalonia, jest znana na całym świecie z krystalicznie czystej wody i intensywnym życiem nocnym, które sprawia, że jest częstym celem dla młodych turystów. Wrak jest najsłynniejszej plaży na wyspie, ze złotym piaskiem i błękitnymi wodami egzotycznych. Nie przegap wycieczkę statkiem do Shipwreck i Błękitnych Jaskiń W wakacje Zakintos. Inne wielkie plaż na wyspie to Vassilikos, Gerakas, Spiantza i innych miejsc na południowej stronie. Ze względu na ich miękkim piasku i czystej wody, te plaże są wykorzystywane jako miejsc lęgowych dla Karetta znany jako Caretta-Caretta.

Zakynthos posiada dwa porty.Główny port znajduje się w mieście Zakynthos z drugiej, w miejscowości Agios Nikolaos. Od głównego portu jest podłączenie do portu w Kyllini, który jest zwykle trasy dla przybyłych na wyspę z morza z lądem. Z portu w Agios Nikolaos jest podłączenie do portu Pesada na wyspie Kefalonia.